Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

CeBIT Zirvesi için ISTANBUL ORGANİZASYONU

Konu, 'CeBIT eurasia Bilişim 2010' kısmında ghost tarafından paylaşıldı.

1. ghost

ghost Site Admin Yetkili Kişi

CeBIT zirvesi için İstanbul hayati önem taşıyor, bu sebeble sadece İstanbul Organizasyonu için bu başlığı açıyoruz,

diğer bölge ve iller "İllere Göre Cebit Organizasyonlarımız" başlığı altında toplanabilir , ürünler oluşturabilir ve ulaşım organizasyonlarını yapabilirler.

Sesimizin ne kadar çıkacağı İstanbul'a bağlı, inşallah bir sıkıntı aksilik olmaz...

2. bilogret

bilogret Aktif Üye

sayın hocam az önce eğitekten bir arkadaş ile görüştüm. ne anketin sonuçları ile ilgili ne bt öğretmen ne de formatörler ile ilgili bir çalışma varmış. Anketin sonuçlarını atıyorum bir memura vermişler onun masasında yer tutsun diye.. bu kadar önemseniyor mevzu. şuan için eğitekten bir beklenti olmaması için bunları yazıyorum. Eğer gerçekten ses getirecek bir durum olmaz ise herkesin tüm emekleri boşa gider. Böyle sonuçlanmaması için ise istanbul çok önemli. TR deki herkes bunun farkında. fakat ilden bir destek alamazsanız gerektiği gibi sonuçlanması mümkün olmayacaktır. okul bazındaki bilincim az çok içindeki kişiler biliyor, yeterli değil. kuru gürültü olur. Buradaki önemli olan eğitici desteği. Hem olayın kendisi, hemde kurumsal havaya hakim kişiler. Gerekli destek sağlanırsa ki olursa zemin çok sağlam olucak demektir, destek te veririz.

3. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

İstanbuldan da ilçe ilçe organize olup otobüs kaldırabiliriz.

4. ozkansedef

ozkansedef Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

zaten belli bölgelerden direk giden otobüsler olacaktır o dönemde. Eskiden öyleydi en azından abdullah hocam. Otobüse gerek yok bence.

5. bote67

bote67 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

O az önce görüşmüş olduğun arakadaşına söylesen de eğitek sitesinde bu söylediklerini destekleyen bir mesaj koyulmasını sağlasa...

Birisi çıkıp şimdi: az önce bakanlıktan bir arkadaş ile görüştüm. BT öğretmenleri ile ilgili bir çalışma yapmıyoruz,zaten BT dersleri kalkacak tüm BT öğretmenleri kaloriferin yakılmasından sorumlu olacak dedi, dese.... Biraz dayanaklı konuşun yada konuşmayın.

6. Zizu_

Zizu_ Süper Üye Süper Üye

Valla o zaman iyi olur.
    Yalnız herkes kendi ilçe bt öğretmenlerini organize edebilirse daha iyi olur.Neticede herkes bu forumda değil.
    Ben kendi ilçemdeki bt öğretmenlerine mail yolladım bu konuda.
    İnşallah Cebit bizim için iyi olacak.

7. bucalihoca34

bucalihoca34 Üye

Sayın bilogret egitektekiler ketum kişilerdir bu arkadaşın ismi nedir yada daha güzeli bu memurun adı nedir isterseniz bana PM atınız.

Eğiticilerden (eğer bu sözü istanbuldaki arkadaşlara özellikle ildekilere söylerseniz hiç hoşlarına gitmeyecektir kendilerine Eğitici BT formatör ÖĞRETMEN denmesini istediklerini deneyimlerimden biliyorum :) ) istenicek destek ne olucak bunu da paylaşırsanız eş dostu bu konuda bilgilendirelim.

Not : Zizu üstadım ilköğretim okulunun sitesinde girişte kullandığınız gökkuşağı çok hoş olmuş.

8. skipper_forum

skipper_forum Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Ben bu organizasyonda görev yapmak istiyorum ama tek başına kimse bir şey yapamaz.
    İstanbuldaki arkadaşların acilen bir araya gelmesi gerekirse Niyazi Bey İle görüşmesi,
    Kim ne yapacak, kim sunum yapacak kim konuşma yapacak kim resim çekecek kim misafirleri karşılayacak kim el ilanı dağıtacak
    Yapılacak yüzlerce iş var fakat istanbulda bu işin altına elini koyacak en 10 kişi bulamazsak sonuç hüsran olur.

Karamsarlığa yer yok ama bir an evvel istanbul'dan arkadaşlarla bir araya gelmemiz lazım!
    İstanbulda görev almak akadaşlar buraya ve site yönetcilerine PM atarak bu işin altına elimizi koymalıyız. :!:

9. skipper_forum

skipper_forum Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

10. ottomania

ottomania Site Gezgini

Silivrideyim, organizasyonun yapılacağı yere yakın bi yerdeyim. Nikon D90 lı bi amatör fotoğrafçı işinize yararsa ben görev alabilirim.

11. bilogret

bilogret Aktif Üye

Bizde geliriz siz varsanız bizde varız. Görüşmek üzere.

12. ares24

ares24 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizde, eşimle ben iki kişiyiz tuzla dayız elimizden geldiğince yardım edebiliriz

13. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

değerli forum yazarları buyrun taleplerinizi dinliyorum.
    sizlerden ricam etkinlik planını ve itkelerinizi yazarsanız sevinirim.

Not: Forum içinde de gördüm 3 senedir uğraştığım şeydir bana yani bize Eğitici yada Formatör diye hitap edince gerçekten hoş olmuyor kaçıran arkadaşlar için bizim görev ismimiz Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör ÖĞRETMENİ dir. uzunsa ve kısaltmak istiyorsanız Öğretmenim diyebilirsiniz hiç mahsuru yok. :)

14. bilogret

bilogret Aktif Üye

merhaba hocam. hoşgeldiniz foruma. varlığınızı bilmek sevindirici. :)

15. ghost

Hocam mezuniyetiniz Böte ? Tef ? vb. hangisi ?

16. ebfo45

ebfo45 Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

İstanbul il koordinatörü hocam bir de nikinde karar kılsan böle buca karşıyaka gezmesen:)

17. tamer

tamer Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

:+1:

18. bucalihoca34

bucalihoca34 Üye

Bu soru bana ise mezuniyetim B.Ö.T.E .

ebfo45 üstad nickim de karar kıldım The_korsan forum admini başka bir başlıkta bana sizde açıklamalarınızı yapın bilgilenelim seviniriz deyince bende açıklamalarımı şu andaki görevimi belirtir bir nick ile yapmaya karr verdim ve bu nickle buradayım (bu arada hocam buca konak desen neysede ne alakası karşıyakanın :))

Not: istanbulda eğiticilerin kullandığı resmi web sitemiz www.istbilfor.org cebit ile ilgili bannerinizi yayınlamaya başlamıştır.
    Forum adminleri ve forum yazarları tekrar ediyorum taleplerinizi bekliyorum. Öncelikle Etkinlik planınızı bana iletirseniz sevinirim.

19. ghost

:)

Forumda yüzlerce mesaj var, isteklerde var taleplerde,
    etkinlik planı şuan net değil ancak en kısa sürede hazır olacak inşallah kısa sürede size ulaştıracağız

desteğiniz için şimdiden teşekkürler, bu toplantı İstanbul'un organize olmasına bağlı....

20. ist_koord

ist_koord Süper Üye Süper Üye

20'si itibari ile sizlere bir mail göndermiştim umarım görmüşsünüzdür. siz içeriğinizi düzenleyip bizlere yapılacak olanı belirtmelisiniz son 5 gündür takip ediyorum fakat net bir şey çıkarttığınızı göremedim artık sonuca ilerlemelisiniz forumunuzdaki çok seslilik gerçekten güzel ve moderatör, admin pozisyonlarınızla bu çok seslilik içindeki konu başlıklarını bir plan çerçevesinde özetleyebileceğinizi düşünüyorum.

şimdiden başarılar.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal