Cep telefonu tavsiye

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar eşime telefon alacağım..Çok ağır uygulamalar kullanılmayacak telefonda.Standart kullanım için 800-1100tl aralığında hangi telefonları önerirsiniz.Sonuçta kullanan daha iyi bilir.Teşekkürler

hocam asusun bir modeli vardi o güzel birde general mobile iyi arastirin derim

Hocam zamzung alın bayanlar için marka önemli özellik falan hikaye önce markaya bakılır iphone olmuyorsa samsung a serisi şık e seriside

Hocam ben General Mobile android 4g aldım.Android 7 geldi ve her ay güncelleme geliyor.Telefonumda bir kaç oyun bir kaç banka programı bir launcer avea programları sesli komut programı vb çok uygulama var.Hız kaybı yok.Gayet memnunum.Tek eksi yanı yeteri adar ışık olmazsa arka kamera sanki 13mp değil de anca 9 mp gibi o da sorun olmuyor.İdare ediyor fiyatı da çok ucuz banka puanıyla 550 ye gelmişti bana.Bu arada benimki tek hatlı olanı

ben iphone 5s aldım eşime. büyük bir telefon istemiyordu ve öyle çok özellik falan filan programla da işi olmaz zaten. Gayet memnun.

Honor 7 1200TL civarı Banka kampanyası/site kampanyalarıyla 1100 e kadar düşebilir. Antutu verimliliği açısından iyi bir cihaz.
Asus Zenfone 2 düşünürseniz 32gb lığını alın hocam işlemci ve diğer donanım 16gb ye göre farklı ve 16gb deki kronik sorunlar bulunmuyor . Biraz hantal duruyor ama eğer görüntüsünü beğenirseniz bayanların kullanımda hoşlarına giden birçok tema ve uygulama(Kolaj vb.) var. Güncelleme desteği de çok iyi.
Honor 7 nin her iki kamerası da çok iyi çekim yapıyor, Asus larda dış mekan iyi fakat iç mekan da kumlama sorunu var.
Birde Antutu canavarı Xiaomi ler var, iphone lardan daha yüksek antutu değerleri üretiyor. Fakat resmi yolla ithalatı yapılmıyor, paralel ithalat, ithalatçı garantisi sürpriz 2 yıla ne olacağı belli olmaz. SAR değerleri yüksek.

Uygun fiyatlı dek getirebilirseniz Samsung A5(2016) tavsiye ederim, eşime aldım çok memnun

aradaugrarim' Alıntı:
Honor 7 1200TL civarı Banka kampanyası/site kampanyalarıyla 1100 e kadar düşebilir. Antutu verimliliği açısından iyi bir cihaz.
Asus Zenfone 2 düşünürseniz 32gb lığını alın hocam işlemci ve diğer donanım 16gb ye göre farklı ve 16gb deki kronik sorunlar bulunmuyor . Biraz hantal duruyor ama eğer görüntüsünü beğenirseniz bayanların kullanımda hoşlarına giden birçok tema ve uygulama(Kolaj vb.) var. Güncelleme desteği de çok iyi.
Honor 7 nin her iki kamerası da çok iyi çekim yapıyor, Asus larda dış mekan iyi fakat iç mekan da kumlama sorunu var.
Birde Antutu canavarı Xiaomi ler var, iphone lardan daha yüksek antutu değerleri üretiyor. Fakat resmi yolla ithalatı yapılmıyor, paralel ithalat, ithalatçı garantisi sürpriz 2 yıla ne olacağı belli olmaz. SAR değerleri yüksek.
evet hocam bende de asus zenfone2 32gb var ama bütçesine göre 16gb lik alabilir. o teefonda gayet iyi sadece işlemci hızı düşük biraz

dndd' Alıntı:
Hocam zamzung alın bayanlar için marka önemli özellik falan hikaye önce markaya bakılır iphone olmuyorsa samsung a serisi şık e seriside

:+1: :+1: hepsini kullanmış biri olarak katılıyorum. Ayrıca şebeke üzerinden görüntülü konuşma sadece samsungta var.

LG K10 :+1: 750-800 tl android 6 vs. çok kullanışlı, lg 6 adet yazılımlarını yüklemedim. çok memnununum.

General Mobile GM5 Plus
Ya biz yanlışlıkla önerdik kusura bakmayın başka bişeye bakalım diyen siteler/editörler var.

ÖRNEK için tıklayın

Ekli dosyalar

• uzmanım.jpg
    uzmanım.jpg
    96.6 KB · Görüntüleme: 500
Gm5 plus kullanmayanlarda nereye gitseniz yoğun bir şekilde telefonu karalama kampanyası var.
Kullananlarsa çok memnun

6 aydır kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım. Pil ömrü de gayet iyi. İnanılmaz hızlı çalışan bir cihaz. Parmak izi ve ayrıntılı güvenlik ayarları. Ayrıca haftalık düzenli olarak güncelleme yayınlamaktadır Xiaomi firması. Tavsiye ederim.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_3-7863.php

mevzuat' Alıntı:
Gm 5 plus.. ben kullanıyorum. bir iki yakınımda aldı sıkıntı yok. Daha iyi telefonlar elbette var ama bu fiyata yok şimdilik

1-2 hafta önce android 7 sürümü geldi.900 tl ye aldım.

Bayanlar için özellik, güncelleme vb detaylar hiç önemli değildir (genelde). En önemlisi bilindik marka ve dış görünüş. Bu yüzden paranız varsa İphone, yoksa Zamzung A5 (2016) çok iyi bir tercih olur.

kadınlar markaya bakarlar o nedenle j7 2016 alabılırsınız ıyı makınadır

kadınlar telı cok uzun sure kullanırlar genelde onun ıcınde lenovo vıbe p1 alabılırsınız ben bunu almayı tercıh ederım

lg g4 su an için fiyat performans olarak onde gelen cihazlar arasında. ben kullanıyorum gayet memnunum.

1000-1500 arası alınbilecek teller bence lg g4, samsung a5, mi 5, vibe p1

1500-2000 arası huwei mate 8, xperia z5, lg g5, note 4

ama en çok ilgimi çelken huaewi mate 8. tek sıkıntısı servis ağı. performans ve kalite açısından kötü bir yorum okumadım

az bişey daha zorlarsan bütçeyi sony expria m5 öneririm, ben z2 kullanıyordum ve bu zamana kadar kullandığım en iyi telefondu ama kırıldı malesef benden kaynaklı tabi

serkanholep' Alıntı:
1000-1500 arası alınbilecek teller bence lg g4, samsung a5, mi 5, vibe p1

1500-2000 arası huwei mate 8, xperia z5, lg g5, note 4

ama en çok ilgimi çelken huaewi mate 8. tek sıkıntısı servis ağı. performans ve kalite açısından kötü bir yorum okumadım
mate8 kullanıyorum hocam çok memnunum

Geri