Cep telefonu tavsiye

Kodla Büyü
her telefonun kronik problemleri var. Lg nin ise çok prolemli görünmesindeki sebep çok fazla kullanıcısın olmasından kaynaklı. Bir çok hata da sonraki versiyonlarında gideriliyor. Tabi şans işi sonuçta ama bana yine de lg mantıklı geliyor.

Xiaomi İthalatçı Garantili var sadece sanırım. Şahsen Türkiye'de servisi olmayan telefon almam, herkesin kendi bileceği iş tabii ki.
LG G3 kullandım geçen hafta garantiye yolladım. Kesinlikle G3, G4, G5'ten uzak durun. Hele ki G4'ten inanılmaz oranda geri dönüş var servislere. G3'ü servise verince LG K10 aldım. Her yerde 900 TL, Hepsiburada kampanya yapmış, Türkiye Garantili cihaz ve 768 TL. Bildiğim kadarıyla Knock On özelliği sadece LG telefonlarda var. O yüzden LG tercih ediyorum. Ekranı açmak için tuş arayıp bulmaya çalışmak zor geliyor vallaha. Lenovo'da çok sorunlu sadece özelliklerine göre fiyatı ucuz ama dayanıksız telefonlar yapıyorlar denilmekte.

mdio' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla Knock On özelliği sadece LG telefonlarda var. O yüzden LG tercih ediyorum. Ekranı açmak için tuş arayıp bulmaya çalışmak zor geliyor vallaha. .
asus zenfone larda da var

Arkadaşlar ben de 5.0 " modellerden Sony Xperia Z1 ile Lenovo P70 arasında kararsız kaldım. Bataryanın uzun süre gitmesi benim için önemli ama aralarında ne kadarlık fark olur bilemiyorum.
sony xperia z1: 3000 mAh, Lenovo P70 4000 mAh

Ben telefonu pek kullanmam, daha çok beklemede kalacaktır ve interneti pek açmam. Bekleme sürelerine bakınca Sony daha içi teknik verilere sahip ama konuşma sürelerinde Lenovo 'nun bariz üstünlüğü var.

Gönlüm Z1 'den yana ama siz ne dersiniz?

Geri