Cep telefonunu satmayı düşünen varmı?

Kodla Büyü

azizerkut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar cep telefonum bozuldu ve bana yeni bir telefon lazım içinizden telefonunu satmayı düşünenler varmı, birde telefonun temiz ve sorunsuz olması önemli benim için.

Oldukça temiz (sadece 1 ay kullandığım) garantisi faturası aksesuarları herşeyi dahil(aralık 2011'de alınmıştı)..iphone 3gs'imi satabilirim..
800tl+ lacivert renkte deri kılıfta benden hediye :wink:

nokia 6300(2 yıldır kullanıyorum, çizik yok)
samsung galaxy ace( 1 ay oldu alalı,orjinal distrübütör garantili, dokunmatik telefona alışamadım)

galaxy satarsam 6300 satılık değil, 6300 satarsam galaxy satılık değil :)

Aslında forumda ikinci el bölümü olsa iyi olurdu - hepimiz memuruz - üçkağıtçılar olmazdı baka sitelerdeki gibi - güven problemi olmazdı

6300 var. değişeni yok. çizikten dolayı lokal boya var. ilk sahibinden. kutusu faturası herşeyi duruyor. batarya eskidi (1 gün gidiyor), alan arkadaş sadece batarya takıp kullanacak.

Gecen bir yerde okumuştum o veya bu sebeple Türkiye'deki kullanıcılar 8 Ayda bir telefon dEgistiriyorlarmis dünya bazında üst siralardaymisiz bu konuda:)

5800 xpress music var daha bir yıl garantisi duruyor temiz kutusu şarj aleti cd si kablosu herşey mevcut 300 tl ye bırakırım.

Bedavadan az pahalıya satan var mı? :)
Fiyatlarını da yazarsaniz iyi olur.

Samsung Galaxy Lite i5700, namıdeğer Spica; 8-9 ay garanti, Fabrika ekran koruyucu üstünde, Android 2.2, 800MHz işlemci, 480x320 kapasitif ekran....
325 TL,

hbasdereli' Alıntı:
Gecen bir yerde okumuştum o veya bu sebeple Türkiye'deki kullanıcılar 8 Ayda bir telefon dEgistiriyorlarmis dünya bazında üst siralardaymisiz bu konuda:)
Ben 14 senedir henüz 3. telefonu kullanıyorum...
1998 Nokia 3210
2005 Motorola mpx200
2010 HTC Wildfire

yeni telefonu 2015-16 gibi ancak alırım bu durumda :)

muratci' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
1998 Nokia 3210
2005 Motorola mpx200
2010 HTC Wildfire

Ortalamalardan bahsediyoruz hocam anketler bütün insanlar üstünde değil geneli yansıtacak sekilde yapılır bilirsiniz:)

alfa-turk' Alıntı:
6300 var. değişeni yok. çizikten dolayı lokal boya var. ilk sahibinden. kutusu faturası herşeyi duruyor. batarya eskidi (1 gün gidiyor), alan arkadaş sadece batarya takıp kullanacak.

bir an araba satıyorsunuz zannettim..

muratci' Alıntı:
hbasdereli' Alıntı:
1998 Nokia 3210
2005 Motorola mpx200
2010 HTC Wildfire

htc o kadar dayanmaz.. en fazla 2014 de değiştirirsin..

Hocam ben satmayı düşünüyorum. Eğer alabilirsem İphone 4S almayı planlıyorum. Bende Nokia E72 var. Garantisi devam ediyor. Ve temiz.
Telefon almayı düşünenler varsa bana mesaj yazabilirler.

6417182423666.jpg

Nokia 6230i
Androide geçtiğim için atıl durumda kaldı. Hiçbir problemi yok tüm özellikleri çalışır durumda. Bataryası kullanıma göre 4-5 gün gidiyor.
Zamanında 530 TL ye almıştım. 70 TL ye vereyim.

nokia c7 de benden 20 ay garantisi var. 600 tl ye ben bırakayım

nokia e72mi satabilirim. özelliklerini incelersin sitesinden.siyah. garantisinin dolmasına 1 ay kaldı. bataryası kullanımına göre 2-5 gün arası gidiyor. entegre GPS wifi bluetooth istediğin numarayı engelleme blacklist vs.. birsürü özelliği mevcut

ayrıca mail hesaplarını ekleyip anlık maillerini görebilir ve cevap verebilirsin...

benim en çok kullandığım özellikler bunlar

garantisi bitmek üzere motorola E8 150TL
2gb dahili hafızası var, müzik ve tasarım telefonu. müzik dinlemek isteyen ve herkesten farklı tarzı olan bir telefon kullanmak isteyenler için ideal.
Ben atrix aldığım için çekmecede yatıyor.
motorola-rokr-e8.jpg

Geri