Cep telefonunu satmayı düşünen varmı?

Kodla Büyü
bende eşime iphone almayı düşünüyorum. 3 veya 4 satmayı düşünen varsa veya nerden uygun bulabilirim bilen varsa yazabilir mi?

bridget' Alıntı:
Oldukça temiz (sadece 1 ay kullandığım) garantisi faturası aksesuarları herşeyi dahil(aralık 2011'de alınmıştı)..iphone 3gs'imi satabilirim..
800tl+ lacivert renkte deri kılıfta benden hediye :wink:

dostum telefonundan arıyordum.. fiyatına ne dersin.uygun bir fiyat ver alayım..

bende de nokia express müzik var 5800...2 yıl oldu alalı....
telefon almayı düşünenler için 250 tl ye bırakırım...telefonda her tür özellik var....
ayrıca takasta olur...üzerine para verilir,alınır...
not : giresun trabzon taraflarındayım :mrgreen:

alın bir telefonda benden 4 aylık nokıa c6 01 fatura garantı kutu içeriği alış fiyatım 650 tl satış fiyatım 475 tl son fiyatım

Bende de iphone , satmayı düşünüyordum bi aralar.

Ama iphone kamu tarifesi diye aveadan aldım ve 24 ay taksitle. Bu durumda satış nasıl olur?

Hat ve telefon parası ödüyorum aylık.

Satınca hattım bende kalmalı yine.

sıfır hata 1 aylık 250 tl

Ekli dosyalar

• telcepnok7230.jpg
    telcepnok7230.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 477
iphone 2g 16gb var. 4 tane kılıfı var.

Bence bilgisayarcılarda iphone olmalı istediğin zaman usb den takıp şarj oluyor ve bilgilere hemen erişiriyorsun program kurma tanıtım filan yok.

bende piyasasını bilmem ama 400 TL vereyim.

Hocam Turkcell T11 satabilirim.

Paket olarak aldım. Tüm aksesuarları içerisinde. Kulaklık (hiç kullanılmadı), data kablosu, bataryası, kitapçıkları, yedek ekran filtresi...... Turkcell'in paketine bakın ne varsa hepsi var. :)

Alış fiyatı 389'du ama bende worldkart olmadığı için 400'e geldi. Galaxy Ace ile takas edebilirim. :+1:

Bende de Nokia E-72 var. Daha 5 ay filan ancak oldu alalı. Hiçbir problem, çizik filan yok. Garantisi de var elbette. Almak isterseniz pm den ulaşabilirsiniz bana. Ben de iphone almayı düşünüyorum da:)

yahu şöyle android'e başlangıç için bir cep telefonu satan yok mu? çok pahalı olmasın, android olsun yeter.

samsung gts 5233w ilgilenenler pm atsın arkadaşlar :)

garantisi var devam ediyor 6 ay oldu alalı

Hocam galaxy s plus var bende. 2 yıl garantili. 1100 tl ye almıştım. 900 tl ye bırakırım.
Androidtelefonlari.com sitedinden alınmıştır.

share_' Alıntı:
nokia 6300(2 yıldır kullanıyorum, çizik yok)
samsung galaxy ace( 1 ay oldu alalı,orjinal distrübütör garantili, dokunmatik telefona alışamadım)

galaxy satarsam 6300 satılık değil, 6300 satarsam galaxy satılık değil :)

galaxy ace kaça bırakırsın hocam?

Geri