Chevrolet Cruze

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
sadece merakimdan soruyorum su aralar araba alacak maddi durumum yok ama hayal iste :D
su yeni chevrolet cruze lar cok hosuma gidiyor tip olarak
sahibindne com a baktigimda ise cok fazla ilan goruyorum hem de 1000 km bile olmadan satilanlar var en cok olani 6-7 bin
ilan verenlerden cogu yazmamis nedenini sattiginin
ben de merak ediyorum acaba bu araclarda bir kusur mu var binenler kullananlar va rmi fikirlerini paylassin
ha bir de sunu diyebilirisniz
arac yeni daha 2009 da cikti piyasaya elbette az km olacak
ama tr de en cok satan hyundai accent in 2009-2010 model arac ilan sayisi bile cruze den az
o yuzden bu soru aklima geliyor
bilgisi olan bizle paylasabilir mi

hocam chevrole artık amerikan değil koreli.. bu araba evet dıştan güzel ama zannedildiği gibi bir araba değil. servisi, 2. eli, yedek parçası hep sıkıntı. şimdi bazı arkadaşlar çıkıp yok opel servisi bakıyor, yok şöle yok böle diyeceklerdir. iyi araba olsaydı yeni alanlar 1000 km de neden satmak isteyecekti.ötv indirimi bile olsa neden muadil arabalar değilde cruze daha çok ilanlarda.

tavsiyem kendini kanıtlamış opel astra-vectra, ford focus-mondeo, honda civic-accord, gibi alternatif arabalar varken böyle ne idiğü belirsiz arabalardan uzak durmak.yoksa Türkiye de az satılan bir arabayı kullanmanın, satmanın maliyeti gereğinden fazladır...

Bence de enayi arıyorlar...şu anda zaten piyasası ek oturmayan bi araç dışı şekil filan olmuş ama tutulmadı bi türlü...o fiyata honda civic ford mondeo gibi araçları almak mümkünken cruze biraz zor tutunur. en azından 30 altında olması lazım ki satılsın

bende bu konuda fikirlerimi paylaşmak istiyorum,ben de bu cruze modelini araştırdım bilgi topladım ve sorunu çözdüm...maddeler halinde açıklıyorum

-türkiyede sadece 1.6 motoru mevcut ve bu motor gücü kasanın büyüklüğüne yetmiyor..
- araç kalkışlarda hantal sayılır..
-yakıt tüketimi sınıfının en yüksek seviyelerinde
-tipi güzel performansı düşük olan araçlardan bir tane daha..

en büyük sorunları bunlar,ancak aracın diğer özelikleri gerçekten hoş,işçilik oldukça kaliteli opeli falan aratmıyor...

en önemli dezavantajı performans performans performansss

en büyük sebebini yazmış arkadaş
yakıt tüketimi sınıfının en yüksek seviyelerinde...

bende Chevrolet var. bu araba 25 civarında alınabilir. piyasadaki çoğu arabadan hem iç hem dış tasarımda önde. böyle devam ederse iyi bi yere gelir chevrole..

arabanın görüntüsü çok çok iyi hayranım ama servis yedek parça yakıt tüketimi konusunda eksi...

servis problemi yok özel opel servisinde 2 kere bakım yaptırdım. bi problem olmadı..

bende chevrolet lacetti kullanıcılarındanım arabamdan çok memnunum. serviste de hiçbir sıkıntı yok opel servisleriyle aynı.

Bu arabaya mercek far çok yakışırdı.
Mercek Farlı Cruze 'un Avrupa ve Amerika versiyonlarında bulunmuyor.

Geri