Chrome ve İnternet explorer da SORUN ÇÖZÜLDÜ

Kodla Büyü
Babimid' Alıntı:
Hocam bende de aynı sorun vardı
C:\Windows\System32\drivers\etc içerisindeki HOSTS dosyasını not defteri ile açıp ,

127.0.0.1 localhost bu satır haricindeki herşeyi silince sorun düzeliyor hocam..

Burada google.com sitesini başka İP ye yönlendiriyorlar. biz google a girdiğimizi zannediyoruz fakat farklı bir siteye girmiş oluyoruz.

cümleler biraz düzgün olmadı ama kusura bakmayın. Kesin çözüm bu

Host dosyasını bende temizlemiştim ama çözüm olmadı ondan sonra tarayıcıyı sıfırladım o zaman sonuç elde ettim, sanırım ikisininde yapılması gerekiyordu :)

Bu sorunu düzeltmek için malwarebytes ve combofix'le tarattım bilgisayarları, google.com yazdığımda çıkan flash player yükleme sayfası gelmeye devam ediyor ve tüm tarayıcıların ana sayfası awesome hp oldu. şimdi tarayıcı sıfırlayarak google'a girmeyi başardım fakat awesome hp'den kurtulamıyorum. spyhunter 4 ile tarattım 1656 tehdit buldu fakat o da ücretsiz versiyon olduğundan silmiyor.

mrtdincer' Alıntı:
Babimid' Alıntı:
Hocam bende de aynı sorun vardı
C:\Windows\System32\drivers\etc içerisindeki HOSTS dosyasını not defteri ile açıp ,

127.0.0.1 localhost bu satır haricindeki herşeyi silince sorun düzeliyor hocam..

Burada google.com sitesini başka İP ye yönlendiriyorlar. biz google a girdiğimizi zannediyoruz fakat farklı bir siteye girmiş oluyoruz.

cümleler biraz düzgün olmadı ama kusura bakmayın. Kesin çözüm bu

Host dosyasını bende temizlemiştim ama çözüm olmadı ondan sonra tarayıcıyı sıfırladım o zaman sonuç elde ettim, sanırım ikisininde yapılması gerekiyordu :)

:+1:

Geri