Codeweek 2023

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar kodlama haftası yaklaştı bu seneki ana tema 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Sorum şu pano süsleyeceğim ancak çıktı alıp yapınca basit duruyor afiş falan mı yapsam acaba büyük birşey? Bir de boyamalar dışında nasıl bir etkinlik yapabilirim?

Biz okul olarak codweek kodu oluştuduk hocam. Çok sayıda yabancı ortağımızda bu kodu kullanıyor. Sizlerde bu kodu kullanarak mükemmelliyetçilik sertifikası alabilirsiniz.

Herkes için kod haftası kodumuz:
cw23-9u0OF

Hocam temanız 29 Ekim mi? Bulamadım etkinliğinizi isim olarak da gönderir misiniz?

hocam içerikte kullandığınız görsellerin drive linki açılmıyor. Tekrar yükleme şansınız var mı?

Arkadaşlar kodlama haftası yaklaştı bu seneki ana tema 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Sorum şu pano süsleyeceğim ancak çıktı alıp yapınca basit duruyor afiş falan mı yapsam acaba büyük birşey? Bir de boyamalar dışında nasıl bir etkinlik yapabilirim?
Ana tema cumhuriyetimizin yüzüncü yılı değil mi hocam

Biz okul olarak codweek kodu oluştuduk hocam. Çok sayıda yabancı ortağımızda bu kodu kullanıyor. Sizlerde bu kodu kullanarak mükemmelliyetçilik sertifikası alabilirsiniz.

cw23-9u0OF
ben de sizin kod ile etkinlik oluşturdum hocam 2 haftalık görsel blok kodlama etkinliği ama ana tema cumhuriyet felan yazmadım. şimdi o hafta içinde kodlabuyu sitesinden çocuklara etkinlik yapıp bunu paylaşacak mıyız. ben daha önce hiç katılmadım. ne yapmamız gerekli bu aşamadan sonra. fotoğraf felan çekip belgeleyecek miyiz.

ben de sizin kod ile etkinlik oluşturdum hocam 2 haftalık görsel blok kodlama etkinliği ama ana tema cumhuriyet felan yazmadım. şimdi o hafta içinde kodlabuyu sitesinden çocuklara etkinlik yapıp bunu paylaşacak mıyız. ben daha önce hiç katılmadım. ne yapmamız gerekli bu aşamadan sonra. fotoğraf felan çekip belgeleyecek miyiz.
hocam etkinliği yapın sizden etkinlik sonunda rapor isteniyor. raporda kaç kişi katıldı kaçı kız kaçı erkek gibi sorular var öyle ayrıntılı bir rapor yok yani

Etkinlik bitince okul sitesinde haber yapın. Ayrıca etkinlik bitince etkinliği raporlamayı unutmayın.

cw23-9u0OF
hocam bu etkinlik kodunu,kod yapıştırılacak kısma yazıp etkinlik ekle ye tıkladığımda herhangi birşey olmuyor.. Etkinlik haftasında mı aktif olacak ?

Geri