DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Kodla Büyü

imsiyat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
aslında gittiğim de abant olarak tercih yapmıştım ama gittiğim sene düzce üniversitesi olarak ayrıldı. benim 3 yılımda düzce de geçtiği için oranın başlığını uygun gördüm :) vardı sanırım bir kaç kişi...

gazi esefi düzce teknik eğitimde öss'ye girerek kazandım 2003'te. 2004 yılında da memleketimde yani Düzce'de bilgisayar öğretmenliği açıldı. iyi ki de sonra açılmış yoksa düzcede okumak zorunda kalabilirdim.

bencede düzce çok hoş bir şehir bende bilgisayar öğretmenliğinin ilk açıldığı sene girdim. İyi ki de orda okumuşum:)

arkadaşlar düzce tef bilgisayar öğretmenliğinin transkript dersleri ve akst/ecst kredilerini öğrenmem gerekiyor bölüm kapandığı için öğrenemedim yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

arakadaşlar bir düzceli olarak formda konuyu görünce gururlandım. malasef ben böte kazandığmda 2003 te bölüm yoktu olsa memlekettimde okumayı çok isterdim
çok özledim memleketimi ahhh ahhh

computeredi' Alıntı:
arkadaşlar düzce tef bilgisayar öğretmenliğinin transkript dersleri ve akst/ecst kredilerini öğrenmem gerekiyor bölüm kapandığı için öğrenemedim yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

pm attım.

Geri