düşük internet için çözüm

Kodla Büyü

sami55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar şehir dışında bir okula atandı okulun interneti çok yavaş fatih projesi olan da bir okul biraz araştırdım okula gelen internet hızı 1 mb hızlanması için telekomla görüştüm alt yapı desteklemiyor diyorlar. Sadece 2 Petrol ve bir okul olan bir yere de alt yapı çalışması yapmıyorlar sanırım.
Bilgisi olan arkadaşlar fatih projesini bahane ederek telekoma alt yapı yaptırabilir miyiz.
2. Uydu internet mi alsak bu konu hakkında bilgisi olan var mı milli eğitimin bu hizmeti var mı?
Görüşlerinizle aydınlatırsanız sevinirim.

Ben de yaklaşık olarak aynı durumdayım hocam telekom ve ilçe mem nezdinde pek çok girişimde bulunduk güç bela bir fiber hat çekildi ama henüz bağlantı yok. İnternetimiz 1 megabit ve biz de fiber hattın bağlanmasını bekliyoruz. Telekom Fatih projesi kapsamında olan her okula fiber hat çekmek zorunda bence girişimlerinizi hızlandırın.

Hocam Bir okul yapıyorlar şehrin dışında bir yere kuş uçmaz kervan geçmez hadi onlar iyi de internet de geçmiyor işte. Sonrada okula FATİH geliyor bu seferde tahtaları internete bağlarsan okulda internet olmuyor 1 mb internet var okulda hangi birine vereceksin ki bir de üstüne üstlük dyned var bilgisayar sınıfında yapılınca internet yine çöküyor. Neresinden tutsan elinde kalıyor.

gezginefe' Alıntı:
Ben de yaklaşık olarak aynı durumdayım hocam telekom ve ilçe mem nezdinde pek çok girişimde bulunduk güç bela bir fiber hat çekildi ama henüz bağlantı yok. İnternetimiz 1 megabit ve biz de fiber hattın bağlanmasını bekliyoruz. Telekom Fatih projesi kapsamında olan her okula fiber hat çekmek zorunda bence girişimlerinizi hızlandırın.
Hocam işte tam bende sizin durumdayım nasıl başardınız hocam fiber çektirmeyi bizede bir yol gösterin. Hangi il ilçe hocam

Geri