Düzgün çalışan AntiVirüs programı arıyorum.

Kodla Büyü

mystreous

Süper Üye
Süper Üye
Bu virüslerle başım dertte.
Kullandığım virüs programları güya bulduğunu ve sildiğini söylüyor ama silemiyor. Her seferinde aynı virüsleri tekrar tekrar buluyor.
USB Disk Security, Nod32, Kaspersk kullandım. Ama hiç memnun değilim.
Kullandığınız virüs programınızdan memnun iseniz lütfen adını yazarmısınız?

daha önce bir konu açılmıştı..
nod32 ile kaspersky'yi kıyaslıyordu ve nod32'nin kasperky'den bile daha iyi oluyordu..
ben de okulda başıma gelen bir durumu yazdım..
nod32 olan bir bilgisayara avira kurdum ve taradım tam 652 virüs temizledim..
makina çökmek üzereydi ve düzeldi..
hatta bir arkadaş bir makinadan 652 virüs çıksın, 1 trilyon lira vereceğini iddia etmişti..
okuluma davet ettim..
hala ses yok..
ben okuldaki bütün bilg.lara avira kurdum..
hem kasmıyor hem de iyi temizliyor..
tavsiye ederim.. 1 yıllık sürümü var bende temmuzda bitiyor..

Bence de avira home free .
Öğretmen odasına Nod32 4.0.417 kurdum. hergün sabah bir saat virüsteri temizliyordum.(combo fix regisstry ayarları vs) . 2 aydır avirayı kuralı hala tek virüs yok.
Ancak iki eksisi var 1.si türkçe desteğiyok 2.si Guard modunda otomatik bulduğu virüsü silmiyor (Ücretli versiyonunda bu özellik var)

avira.. çok başarılı ve ücretsiz..
Tek olumsuz tarafı; eğer virus exe'lere bulaşmışsa exe dosyasını da silmesi.. ve örneğin 5 virüslü dosya bulundu. Hepsini " repair all" seçeneğiyle siliyor, aralardan seçemiyorsunuz. yada ben öyle hatırlıyorum? yanlışsam düzeltiniz lütfen..

Bitdefender, hocam çok kullanıcısı yok ama iki yıl gibi bir zaman hiç sorun çıkartmadan kullandım. tabi orjinal bu önemli.

KAspersky den memnun olmayan arkadaşlar..Kis in bütün ayarlarını en yükseğe getiripde denediniz mi??ben öle yaptığımda bir sorunlar (pek) karşılaşmıyorum.. :)

Avira tavsiye ederim
Bilgisayarda çalışan herşeyden haberim olsun dersenizde comodo

Benden sana en kullanışlı ve performanstan ödün vermeyen bir program tavsiyesi Ad-Aware Pro 3 kişilik lisans ve 18 aylık diğerleri gibi sadece senelik olmaması yanı sıra 15 aylık şeçeneğide mevcuttur

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
Avirayı kurdum. Kullanışlı, bilgisayarı kasmıyor ve de virüslerle iyi başa çıkıyor.
Yalnız bazı dosyalarımı sorgusuz sualsiz sildi. Ama diğer virüs programlarıyla kıyas yaptığımda en iyisi bu galiba.

avg yada bet defender.avg ücretsin betdefenderda ***** sorunu koaly hallediliyor.mabezat virüsünü sadwece betdefenderla temizleyebildim o günden sonra hep bunu kullandım

avira
5 yıldır kullanıyorum
herkese kuruyorum
tüm laboratuarlar avira
AVIRA, AVIRA, AVIRA

ya ben de aviracı oldum arakdaşlar.
Ne de olsa aktivasyon problemi temmuza kadar yok :)
kaspersky kadar kullanım kolaylığı yok hele o iç gıcıklayıcı ses ve her bulduğu virüsü tek tek sorması çok canımı sıkıyor. Gerçi konfigürasyondan bunlar ayarlanıyor ama olsun default ayarları sinir bozucu.
Avirayı yapanlar biraz kaspersky'nin arayüzünü takip etseler.

mcafee total protection....2 senedir kullanıyorum..internetten üye oluyosun ve 1 yıllık kullanım veriyorr..kasmıyor.hepsini kullandım bence bu güzel

panda global protection 2010 çok süper. ancak ilacı henüz mevcut değil. yada ben bulamadım.

ben avira yı kullanıyorum delete dediğim zaman virüslü olan dosyayıda siliyor ama ne yapmam gerekiyo arkadaşlar

avira gecen sene kullandim hic virus cıkmıyodu bende seviniyodum ne guzel virus bulasmıyo diye.bi ara pc agirlasti bende onu kaldırıp kaspersky kurdum.sonrasinda bircok virüs bulup sildim. surdan anladıgım kadarıyla her ihtiyacı aynı anda gideren bir virüs programı yok.duruma gore yada zamana gore belli virüs programları birbirine ustunluk sagşar.

YuLiaN' Alıntı:
avira gecen sene kullandim hic virus cıkmıyodu bende seviniyodum ne guzel virus bulasmıyo diye.bi ara pc agirlasti bende onu kaldırıp kaspersky kurdum.sonrasinda bircok virüs bulup sildim. surdan anladıgım kadarıyla her ihtiyacı aynı anda gideren bir virüs programı yok.duruma gore yada zamana gore belli virüs programları birbirine ustunluk sagşar.
Hocam Sölediklerinize Aynen Katılıyorum...
Ve Doğrusuda Galiba Bu..

Hocam avira ile nod 32 çakışmıyor. beraber kullanbilirsiniz.
Aynı anda hem duyup hem de göreceksiniz..
adszus.png

XP kullanırken NOD32 ve Kaspersky kullanıyordum. İki de bir yeni key, serial bulma, güncellemeleri ile uğraşmaktan bıkmıştım.
Şimdi win 7 yüklü, Avast ın ücretsiz versiyonunu kurdum. Şimdilik bir sorun yok. Hiç antivirüs kurmasanız bile win7 ye kolay kolay bir şey olmuyor

1 haftadır bitdefenderi kullanıyorum. aşırı kastı. avirayı kullanacağı. ücretsiz olması bir avantaj lab.a da kurmayı planlıyorum.

Avast Free Edition, Çözülmesi gereken Virüs sorunu varsa Avast Pro

ücretsiz, sade, fazla uyarı yok

Geri