Dacia Sandero hakkında fikriniz

Kodla Büyü
pek iyi duyumlar almadım açıkçası.

yeni model reno 12 diyenler oldu.

ama git bir deneme sürüşü falan yap.

sonuçta ucuz etin yahnisi muhabbeti olabilir

sıfırı ucuz gibi görünse de standardında klima bile yok 25 bini buluyodu klima abs li olanı. bence o paraya 2010 sandero alacağıma
2005-6 full onanımlı bi araba alırım diye düşünmüştüm

malibozkus arkadaşım 2006 nın şubat ayında sıfır olarak aldığım dacia logan dizel kullanıyorum aracım 4 yaşını bitirdi geçen ay ilk arızasını yaptı sağ kısa farı yanmadı ampul kesmiş servisi aradım 5 lira dediler eve uzak olduğu için yol üstündeki bir elektrikçide değiştirdim 5 liraya.... aracın yedek parça aksamı bursa dan gidiyo renault dacia yı 2004 de satın aldı % 1000 ünü yani tüm parçalar renault en küçük parçasını sökün jant kapağından motor kapağına kapı içindeki plastik herhangi bir şeye kadar hep reno dacia arması ve yazıları var. ve yedek parçası pahalı değil ayrıca yetkili servislerde renault tan oldukça uzuz çıkıyo bakım maliyetleri...
benim araç dizel ve şimdiye kadarki genel ortalaması excele işledim 100 km de 5.2 litre ve aracın çekişi çoğu 1.6 benzinlilerden olukça seri. sanderoda loganda kullanılan parçaların büyük çoğunluğu aynı
son söz hyundai getz le falan kıyaslayın ve test edin içinize sinerse alın

dacia sonuçta yaww..kaliteye bak çay demle yanneee :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:

runalone ve AngeL_ arkadaşım bizim araç konserve kutusu da merak ettim sizin aracınız ne marka

şimdi donanım seviyelerine baktım boş+boş araba nasıl olur gördüm :mrgreen:

Araç küllüğü,yaylı koltuklar,silecekler,araç anteni aksesuardan sayılırsa;epey dolu bir araba... :)

bende 2011 model sandero var 10 ay oldu alalı gayet mennunum hiç bir sıkıntısı yok zaten tamamen reno daki aynı parça. yakıt aynı renodaki gibi az yakıyo. tavsiye ederim. aksesuar konusunda dalga gecenler var full paket olanından alırsın hepsi olur. benimkide full paket.

motor ic donanim tamamen renault.ha onunde dacia amblemi var.boyle satilmaz iyi degil diyenlerin elinden 2010 modelini ucuza kapat yika yika bin.40bine araba alip cizilir okula getirmez piknige gidemez.lada kalinayi bile 10bine alirsin.

hocam uzun müddet kullanmayı düşünüyosan dizeli iyidir.dacia larda yakıt olayı ekonomik.ancak 2.ele dştüğü anda büyük zarar edersin.20-25 bin tl arası bütçen varsa 2005-2006 bir corolla yada 2004-2006 honda civic. dizel düşünüyosanda 1.3 ctdi corsa lar vardır bakabileceğin.

ben ev aldım 1 sene içinde ev bana tam 35 bin para kazandırdı mevkisi iyi çünkü.Ama araba öyle değil kardeşim 51 bine renault fluence aldı full+full satsa şimdi etmez.
arabayı dışarı koyarsın ve 1.günden itibaren artık değeri düşmeye başlar.Ben de 16 bine ford fiesta aldım herhalde seneye 16 binde kalmaz.Arabaya fazla para vermeyin.

Şu anda en güzeli taksitler cazip chevrolet spark aylık 150tl ve aveo aylık 300 tl taksitle.2.el ile uğraşmayayım dersen sıfır alıp yıka yıka bin.13 sene de 24 bilgisayar 32 araba değişince pek takmıyorsun bu işleri

nasıl tanım ama "kral öldü yaşasın büyücü" bu hangi ekran kartının sloganıdır 17 sene evvel

şirkette logan mcv kullanıyoruz, dizelleri yakıt cimrisi sandero ile aynı motora sahipler 1.5 sağlam araba konfor ve performans aramıyorsan, az yaksın diyorsanız tavsiye ediyorum. Artı olarak Reno güvencesinde. Reno Clio modelleriyle aynı motora sahipler. Biçim olarak hacbak görünümlü gayet şık. :+1:

Buzkırıcı' Alıntı:
ben ev aldım 1 sene içinde ev bana tam 35 bin para kazandırdı mevkisi iyi çünkü.Ama araba öyle değil kardeşim 51 bine renault fluence aldı full+full satsa şimdi etmez.
arabayı dışarı koyarsın ve 1.günden itibaren artık değeri düşmeye başlar.Ben de 16 bine ford fiesta aldım herhalde seneye 16 binde kalmaz.Arabaya fazla para vermeyin.
1.si araçla ev kıyaslanmaz hocam. ev aldıysa ya arsayla kıyaslayacaksın aldığın evin getirisini ya da altınla. arabalar kaybettirir genelde ama bu yeni ötv zamlarından önce aldıkları lüx araçlarda 50.000 euro kazananlar oldu.

bende 2011 dacia sandero stepway modeli var. arabadan çok memnunum. hiçbir sorunu yok. forumda atıp tutanlar eminim arabaya binmemiştir bile. donanımı az diyenler haklı ama örneğin sensörlü farı olsa ne olur olmasa. ısıtmalı yan ayna olsa ne olur olmasa. bazılarıda demiş ki yok ona 30.000 vereceğime 40.000 binlaraya daha güzeli var . böyle bir mantık olabilir mi ya. o zaman başkasıda derki o arabaya 40.000 vereceğine 50.000 bine başkasını alsaydın .

dacia sandero stepeway fiyatına göre alınabilecek bir araç. yeni aveolar da gayet güzel. araca uzun süre binecekseniz, kısa vadede değiştirmeyecekseniz alın derim.

sürüş keyfi için asla reno ve dacia alınmaz...ne demişler...
paran varsa alman yoksa japon alacaksın.....
ford fiesta , vw polo , opel corsa .....var mı kaliteli araba gibisi

Geri