Davetsiz misafirim var. :)

Kodla Büyü
Çok güzel hocam. Yumurtadan çıkacak kuşlar tam BT uzmanı olacaktır sanırım...

benimde daha önce üniversitedeki evimin balkonuna bir güvercin yuva yapmıştı. şimdi de burdaki evimin aspiratör bacasının içine yuva yapmış kuşlar. kuşları bi türlü göremiyoruz, ne pencereden ne içeriden görünmüyorlar. ne zaman mutfağa girsem yavru kuşların cıvıltılarını duyuyorum. korkumdan aspiratörü çalıştıramaz oldum :)

sgulkurusu' Alıntı:
benimde daha önce üniversitedeki evimin balkonuna bir güvercin yuva yapmıştı. şimdi de burdaki evimin aspiratör bacasının içine yuva yapmış kuşlar. kuşları bi türlü göremiyoruz, ne pencereden ne içeriden görünmüyorlar. ne zaman mutfağa girsem yavru kuşların cıvıltılarını duyuyorum. korkumdan aspiratörü çalıştıramaz oldum :)
aman hocam dikkat edin, kuşlardan eve bit bulaşabiliyo, daha önce şahit olmuştum böyle bir olaya :?

Davetsiz misafir sayısı üçe çıktı yani yumurtadan çıktılar. Yanımda fotograf makinası yok ama en yakın zamanda resimlerini çekip ekleyeceğim. :)

benimde sınıfımın camında var 2 yumurtası var..geçen sene bir defa yumurtladı ama sanırım kargalar parçaladı yumurtaları.. daha sonra tekrar yumurtladı 2 tane yavrusu oldu..ben her gün simit ekmek bırakıyordum cama..onların o çirkin hallerinden güzelleşip uçtukları ana kadar izledik. hele çocuklar camın önünden zor yerlerine oturtuyordum...bu sene yine 2 tane yumurtası var :))

bizim evin balkonunada yuva yapmışlar.. kıyamadık. bozmadık yuvayı.. geçen baktık 2 tanede yumurta var. balkonu onlara hibe etttik artık :D

tunaböte' Alıntı:
bizim evin balkonunada yuva yapmışlar.. kıyamadık. bozmadık yuvayı.. geçen baktık 2 tanede yumurta var. balkonu onlara hibe etttik artık :D

bende de var 2taneydi yumurtalar 1 tanesi kaybolmuş sonra diğerinden de yavru çıktı şimdi...:)

Yeni misafirler gelmiş tekrar yumurta yapmışlar. Lab elden gidecek gibi. :lol:

147 yi arayın bence. bununla ilgili çalışma yapacaklar mı bi sorun hocam

Çok sevimliler ama çok fazla pisliyorlar. Haziranda seminer dönemi bilgisayarın yanına yuva yapmıştı eylülde geldiğimde bilgisayar faresini inanın pisliğin içinden çıkardık :D

Hocam kuş bile dersin ehemmiyetine binaen yuvasını laboratuarın kenarına kurmuş, ama kuş kadar beyni... neyse...

masterkartall' Alıntı:
Çok sevimliler ama çok fazla pisliyorlar. Haziranda seminer dönemi bilgisayarın yanına yuva yapmıştı eylülde geldiğimde bilgisayar faresini inanın pisliğin içinden çıkardık :D
Sorma kardeşim sabahtan beridir lab temizliğiyle uğraşıyoruz. Pencere ve pencere kenarlarını batırmışlar. iki tane yuva da havalandırma vantilatörüne yapmışlar. Buradan da düzenli olarak sınıfı pisliyorlar. Toplamda üç yuvamız var bozmak istemiyorum ama hakikaten çok kirletiyorlar.

Daha okulun ilk günü ama onlar sınıfta hazırlar. :lol:

çok yakınlar yere inş başlarına birşey gelmez, kediler falan zıplayabilirler oraya kadar

Geri