Davranış Notu Giriş Programı.. (Yeni!)

Kodla Büyü

pc_shic

Site Gezgini
Arkadaşımın hazırlamış olduğu program, saatlerce davranış notu girmek için uğraşmayınız, kolay ve kullanışlı, öğrenci ve notları görerek hızlı bir şekilde giriyorsunuz, değiştirmek istediğiniz notu üzerinden değiştirebiliyorsunuz.. Vatana, millete hayırlı olsun..

Programı yazan arkadaşın isteği üzerine kaldırılmıştır..

murat sapmaz hocam siten çok hareketli ama güzel bi tasarım olmuş.şimdi yüzsüzlük yapasım geldi:D

mrtspmz' Alıntı:
Allah (c.c.) eşinizden razı olsun diyelim. :) yapmak zorunda bırakan.

arkadaşımın eşi.. program benim değil..

bu arada siten gerçekten değişik olmuş, :alkis: kaynak kodları paylaşırsan haberimiz olsun, :wink:

pc_shic' Alıntı:
mrtspmz' Alıntı:

bu arada siten gerçekten değişik olmuş, :alkis: kaynak kodları paylaşırsan haberimiz olsun, :wink:

siteye girince javascriptten işlemci bağırmaya başlıyor hocam. kaynak kodlar açık zaten :D işlemcinin sesini dinle!

:?:

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    11.3 KB · Görüntüleme: 4,955
opian' Alıntı:
pc_shic' Alıntı:
mrtspmz' Alıntı:

siteye girince javascriptten işlemci bağırmaya başlıyor hocam. kaynak kodlar açık zaten :D işlemcinin sesini dinle!

opian, sitenin kaynak kodlarına hiç baktın mı? bu site flash ile hazırlandı ve index_html içinde swf dosyası ile haberleşen çok küçük 5 tane js fonksiyon var. yani
diyerek bu konudaki ileri seviye bilginizi anlamak pek mümkün değil!

tarayıcınızdaki bir flash player ne kadar işlemci kaynağı kullanıyorsa bu da o kadar kullanır, bu konunun tartışma yeri burası değil başlığı açan arkadaşım kusura bakma. bu arada pc_shic, dediğim gibi bu bir flash, eğer çalışmanız varsa flashta hertürlü yardıma hazırım.

hack geçmişi olan biri olarak ne kadar güvenli kullanıcı adı şifresini girmek bilemiyorum. açık kaynak kodlarını paylaşınız lütfen.

kgunduz' Alıntı:
hack geçmişi olan biri olarak ne kadar güvenli kullanıcı adı şifresini girmek bilemiyorum. açık kaynak kodlarını paylaşınız lütfen.

kardeş, programa bilgilerini girmeden direk üst tarafa bilgilerini girebilirsin. Allah rızası için yapılmış bir program..

mrtspmz' Alıntı:
opian' Alıntı:
pc_shic' Alıntı:
mrtspmz' Alıntı:

opian, sitenin kaynak kodlarına hiç baktın mı? bu site flash ile hazırlandı ve index_html içinde swf dosyası ile haberleşen çok küçük 5 tane js fonksiyon var. yani
diyerek bu konudaki ileri seviye bilginizi anlamak pek mümkün değil!

tarayıcınızdaki bir flash player ne kadar işlemci kaynağı kullanıyorsa bu da o kadar kullanır, bu konunun tartışma yeri burası değil başlığı açan arkadaşım kusura bakma. bu arada pc_shic, dediğim gibi bu bir flash, eğer çalışmanız varsa flashta hertürlü yardıma hazırım.

siteye girince işlemci ötmeye başladı bende gwt, ext js benzeri bir kütüphane ve yoğun js kullandığınızı düşündüm ve yazdım. Açıkcası sağ tıklayıp bakmadım. Gene söylediğimin ardındayım ama. Browser cachinden flash dosyalarını alıp isteyen kişi dönüştürüp kullanabilir. Kaynak gene ortada. Benim seviyemi ölçebilecek kadar olduğunuzu da düşünmüyorum.

istanbulda min 50 kişilik sınıflarda 17 saat derse giriyorum paylaşım o kadar makbule geçti ki anlatamam çok teşekkürler hocam

opian' Alıntı:
siteye girince işlemci ötmeye başladı bende gwt, ext js benzeri bir kütüphane ve yoğun js kullandığınızı düşündüm ve yazdım. Açıkcası sağ tıklayıp bakmadım. Gene söylediğimin ardındayım ama. Browser cachinden flash dosyalarını alıp isteyen kişi dönüştürüp kullanabilir. Kaynak gene ortada. Benim seviyemi ölçebilecek kadar olduğunuzu da düşünmüyorum.
sizin bilgi seviyenizi tartışacak değilim, siz de kabul etmişsiniz "açıkcası sağ tıklamadım" diyerek, benim sözüm buraya idi. birileri dönüştürüp kullanır diye bu uygulama için bir çekincem olsaydı onun da çeşitli yöntemleri var (% 100 olamasa da-yine de yapana zaten helal olsun :) )
Benim seviyemi ölçebilecek kadar olduğunuzu da düşünmüyorum.
umarım öyledir :) ama akıl akıldan üstündür...unutmamak gerekir...

ie9 da copy-paste ile adres satırına yapıştırdığımız not scriptlerini engellemeye başlamıştı. paylaşım tam zamanında.. teşekkürler.

Geri