davranış notu girici

Kodla Büyü

serkanozen1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar program çok kullanışlı.
bizzat denedim
programı açıyırsunuz. hangi notu vereceğinizi seçiyorsunuz.
daha sonra e-okulda davranış notu vereceğiniz ilk hücreye giriyorsunuz
en son backspace tuşuna basıp bekliyorsunuz.
dikakat edilecek nokta program backspace tuşuyla çalıştığı için notlar verildikten sonra programı kapatın. Çünkü silmek istediğiniz bir yer olup back space tuşuna basarsanız tekrar not vermeye çalışıyor.

Valalhi program gaye güzel çalışıyor... be hepsini bununla girdim 5 5 5 5 5 5 :):)):

Arkadaşlar nasıl sınıfın hepsine 5-5-5 veririsiniz. Allah aşkına sınıfta hiç bir şeye katılmadan öylece oturan öğrenciyle sükreli derse konsantre olmuş öğrencileri nasıl bir tuttarsınız anlamıyorum. Bu öğrencilerin hakkına girmek olmuyor mu sizce? Şahsen elimle programsız ama hak edene hak ettiği notu vermeyi düşünüyorum. yine de program için teşekkürler ama kullanmayacağım.

Bence bu program hepsinden iyi kimsenin şifresini sormuyor sadece notları giriyor...

Tüm öğretmen arkadaşlarımın işini kolaylaştıracak muhteşem bir program. Ben aldım kullanıyorum. Size de tavsiye ederim.
Kolay Davranış Notu Girişi, Performans ve Proje Ölçeği, Sınav Başarı Analizi, Ders ve Etkinliklere Katılım Formu hazırlama, Sınav Notu ve birçok işlem saniyeler içinde bitiyor. Görsel Sanatlar, Müzik, Teknoloji Tasarım ve Beden Eğitimi öğretmenleri için Sınav Notu işlemleri. Tek tıkla notları E-Okula aktarıp çekiyor. Tek kelimeyle muhteşem...
Ayrıca program sayesinde kazanç sağlamak da mümkün. Ayrıntılı bilgi için: www.akilligirissistemi.com

gudar12' Alıntı:
Tüm öğretmen arkadaşlarımın işini kolaylaştıracak muhteşem bir program. Ben aldım kullanıyorum. Size de tavsiye ederim.
Kolay Davranış Notu Girişi, Performans ve Proje Ölçeği, Sınav Başarı Analizi, Ders ve Etkinliklere Katılım Formu hazırlama, Sınav Notu ve birçok işlem saniyeler içinde bitiyor. Görsel Sanatlar, Müzik, Teknoloji Tasarım ve Beden Eğitimi öğretmenleri için Sınav Notu işlemleri. Tek tıkla notları E-Okula aktarıp çekiyor. Tek kelimeyle muhteşem...
Ayrıca program sayesinde kazanç sağlamak da mümkün. Ayrıntılı bilgi için: http://www.akilligirissistemi.com

aaa tesadüfe bak ilk mesajınız böyle bi reklam kokan hareket olmuş :mrgreen:

xxxben' Alıntı:
gudar12' Alıntı:
Ayrıca program sayesinde kazanç sağlamak da mümkün. Ayrıntılı bilgi için: http://www.akilligirissistemi.com

aaa tesadüfe bak ilk mesajınız böyle bi reklam kokan hareket olmuş :mrgreen:

Hocam evet reklam ama faydalı reklam. siteyi ve programı inceleyin bana hakvereceksiniz. www.akilligirissistemi.com

hayat86' Alıntı:
Arkadaşlar nasıl sınıfın hepsine 5-5-5 veririsiniz. Allah aşkına sınıfta hiç bir şeye katılmadan öylece oturan öğrenciyle sükreli derse konsantre olmuş öğrencileri nasıl bir tuttarsınız anlamıyorum. Bu öğrencilerin hakkına girmek olmuyor mu sizce? Şahsen elimle programsız ama hak edene hak ettiği notu vermeyi düşünüyorum. yine de program için teşekkürler ama kullanmayacağım.
:+1: aynen katılıyorum
aşağı yukarı 450 öğrencime tek tek girdim, çocuklar veliler bunlara bakıyorlar, he siz herkese 5 verirseniz çocuk kendini mükemmel sanıyor. şahsen ders konusunda işin kolayına kaçmamaya dikkat ediyorum, kim neyi hak ettiyse o

Öyle bir program yazmalı ki, bağlanınca zihni okuyup ona göre notları kendisi girebilmeli :idea:

Re: Ynt: davranış notu girici

sert_hard' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
programa gerek yok
1 saniyede davranış notlarını girin
http://www.volkankey.com/davranis-notla ... ede-girin/

Teşekkürler hocam 7 öğretmen 15 dakikada tüm dersine girdiğimiz öğrencilerin davranış notlarını girdik. Yalnız İE8 sonrasında tam uyumlu değil, hep 5 veren çalışıyor ama 4-5 karışık veren takılıyor.
Bakayım hocam 2 sini de denemistim ben ama bi kontrol edeyim sagolun geri bildirim için

denedim hocam 2 kod da düzgün çalışıyor
baş tarafa javascript: yazmayı unutmayın eğer siliniyorsa

volkankey' Alıntı:
Belkide bizim bilgisayar da bir sorun varmıştır hocam, elinize emeğinize sağlık çok işimize yaradı.

sert_hard' Alıntı:
volkankey' Alıntı:
Belkide bizim bilgisayar da bir sorun varmıştır hocam, elinize emeğinize sağlık çok işimize yaradı.
Sağolun hocam
Sevindim

egeman84' Alıntı:
hayat86' Alıntı:
:+1: aynen katılıyorum
aşağı yukarı 450 öğrencime tek tek girdim, çocuklar veliler bunlara bakıyorlar, he siz herkese 5 verirseniz çocuk kendini mükemmel sanıyor. şahsen ders konusunda işin kolayına kaçmamaya dikkat ediyorum, kim neyi hak ettiyse o

Değerli hocalarım öğrenci sayısı çok ve işler yoğun olunca insan ister istemez işin kolayına kaçmaya çalışıyor. Düşüncelerinizde haklısınız fakat ben kendimce şöyle bir çözüm geliştirdim. Tüm sınıfa program sayesinde hızlıca 4-5 karışık giriyorum fakat sınıfın en başarılı 3-4 öğrencisini sonra elle düzeltip 5-5 yapıyorum, ayrıca en vasatları da 2-2 veya 2-3 şeklinde düzenliyorum. Sınıf bazında tüm işlem 1 dakikamı almıyor. Bu sayede hem hızlı hem de hak yemeden notlandırma yapıyorum. Sizlere de böyle yapmanızı nacizane tavsiye ederim. Çünkü 450 - 500 öğrenci için tek tek bu iş bayağı uğraştırıyor. Hayırlı günler :)

Geri