Dededen kalma hisse senetleri

Kodla Büyü

kurrsad

Site Gezgini
Arkadaşlar dedemden kalan hisse senetlerinin üzerinde 1000 hisse yazıyor. Değerini nasıl hesaplarım nasıl satarım izleyeceğim yolu anlatabilecek tecrübeli biri var mı aramızda.

Eski kağıtların çoğu iptal oldu aslında. Ancak yine de aracı kurumlara bir danışın. Belki kayıt altına almanın bir yolu olabilir.

hocam uzun bir süre daha saklayın ileride antikadan daha karlı bir satışa konu olabilir.

hangi hisse hocam önemli olan o, zamanında ittifak holding vardı dedemler almış bana bozdur şunları biz anlamıyoruz dediler gittim şirkete verdim kağıları bildiğin yağlı a4 kağıtları üstüne yazılı kupon gibi eskinin kağıt biletleri gibiydi hepi topu 3 bin tl verdiler o kadar

Arkadaşlar dedemden kalan hisse senetlerinin üzerinde 1000 hisse yazıyor. Değerini nasıl hesaplarım nasıl satarım izleyeceğim yolu anlatabilecek tecrübeli biri var mı aramızda.
Hocam şuan halka açık bir şirketse (üzerinde hangi şirkete ait olduğu yazıyordu) o şirketin müşteri ilişkilerini arayıp hangi aracı kurumla çalıştıklarını sormanız gerekiyor Hocam, şirketin ismini söylerseniz belki yardımcı olabilirim

Dedem almanyada işçi iken bu fabrikadan 5000 mark karşılığında hisse senetleri almış. Biz de uzun yıllardan sonra çok değerlenmiş olacağını ümit ederek gittik fabrikaya.

Geri