Deepfreez 7.51 kaldıramama...

Kodla Büyü

sinifci3434

Site Gezgini
İyi günler saygıdeğer öğretmenlerim. Okulumuza bir bilgisayar geldi ama deepfrezee kurulu. Sürümü de bu kaldıramadım birkaç program denediğim halde. Yardımcı olursanız sevinirim. Kurulum dosyası var pc nin içinde ama çalıştırdığımda pasif yapmanız gerekir diyor ama yapamıyorum.

shift ile beraber sağ altta simgesine tıklayın şifre ekranı gelicek bu ekranı bişey girmeden geçerse pasif hale getirin 3. şık . eğer şifre koymuşsa birisi onu bilmiyom google a veya youtube sorabilirsiniz değerli hocam saygıdeğer meslektaşım.

sinifci3434' Alıntı:
İyi günler saygıdeğer öğretmenlerim. Okulumuza bir bilgisayar geldi ama deepfrezee kurulu. Sürümü de bu kaldıramadım birkaç program denediğim halde. Yardımcı olursanız sevinirim. Kurulum dosyası var pc nin içinde ama çalıştırdığımda pasif yapmanız gerekir diyor ama yapamıyorum.

link yolladım hocam pm den

yildiray75' Alıntı:
shift ile beraber sağ altta simgesine tıklayın şifre ekranı gelicek bu ekranı bişey girmeden geçerse pasif hale getirin 3. şık . eğer şifre koymuşsa birisi onu bilmiyom google a veya youtube sorabilirsiniz değerli hocam saygıdeğer meslektaşım.
Hocam google da sordum ama sizler kadar iyi değilim bu konuda zaten snıf öğr müdr yardımcısıyım. Beceremedim nedense.

Hasari hocam pasifleştirmek için önerdiğiniz programları indirdim ama pasif olmadı. Son çare portable kaldı.

hocam sana yazdık beddua mı etti biri ne oldu deep freeze server kurdum makinaya bana bi yerde kod sordu o gene şifreymiş gittik seri numarası yapıştırdım buldum bi yerden . aha şimdi kitledi bilgisayarı ne yapıştırdım onu da bilmiyom hadi hayırlısı

Geri