Deneme Amaçlı iota Aldım

Kodla Büyü
Selam kardeşim sistemin maliyeti 13500 TL. aylık ortalama 200-250 TL arası elektrik masrafı var. sistemin ömrü sonsuz kardeşim çünkü sistemden kazandığını yeni sistem kurmak için kullanmak gerekiyor. ortalama aylık 900$ civarı getirisi olacak 1 sistemin. 4 ay sonra gelen parayla yeni sistem kuruyoruz. böylece 3.sistem için süre 2 aya düşmüş olacak ve her yeni kurduğun sistem için getiri artacak otomatik olarak. kazanılan parayı bu şekilde yönetirsen 2 yıl içinde 8 kartlı yaklaşık 7-8 tane rig olur elinde. tabi bu arada biraz para da çekersin. 2018 içinde yaklaşık 15000TL civarı para çekeceğim.
peki belirli bir süre sonra o aldıgınız kartlar kullanılmaz hale gelecek sanırım(bu konularda bilgim yok) Bunu neye göre diyorum cpu hep %100 de çalışacak ve kazdıgınız coin fiyatı düşmez ise bu dedikleriniz olacak.
Üzerine ekleme yapmazsanız(ekran kartı) aylık geliriniz azalacak

doğru muyum?

sayfa türkçe olmuyor mu ?
Türkçe dil desteği yok. İngilizce bilmeye gerek olmuyor fazla hocam. Buy, sell, order , limit, cancel vs. bunları bilmek yeterli zaten sayılarla işlem yapıyoruz sürekli :)
birkaç gün önce ripple 2dolardı. dedim çok yükseldi biraz düşsün de alayım. şimdi bakıyorum 3.1 dolar olmuş. o gün alsam %50 kar vardı.
bu fiyattan almak mantıklı mı sizce ripple ı
0,9 dolardan 23 tane almıştım :)

yani özetle; paribuya tl yatır coin al.binanca coin i aktar.coin ile alt coin al.paramızı çekmek için de altcoini coin e çevir sonra paribuya aktar tl ye çevir ve çek. doğru anlamışmıyım ?

yani özetle; paribuya tl yatır coin al.binanca coin i aktar.coin ile alt coin al.paramızı çekmek için de altcoini coin e çevir sonra paribuya aktar tl ye çevir ve çek. doğru anlamışmıyım ?

Aynen doğru anlamışsınız hocam. Coin al, Coin aktar, Altcoini coine çevir dediğiniz cümlelerdeki coin=Bitcoin(Btc)
Sana da faydası olsun boş üye olmayayım derseniz https://www.binance.com/?ref=11780791 referanslı linkim burda.
Yardımcı olabilirim, kolay gelsin :)

Evet hocam tam olarak o şekilde, kısa zamanda kar etmek isteyenler hiç girmesin dememin nedeni de işte bu al gönder sat geri çek kısımlarında kesilen komisyonlar ciddi miktar tutuyor, öncelikle o kaybı telafi etmek için biraz zaman gerekiyor. Tabiki bunlar kesin ifadeler değil, örneğin tüm parasını ripple ya da lumen yapan birisi 2 günde ikiye katlamıştır. Ben btc olarak gönderdiğim için kesilen komisyonlardan dolayı aktardığım paranın yaklaşık %15 lik bir kısmı gitmişti. Önce onu telafi ettim şimdi yüzde 35 kadar kardayım.

peki belirli bir süre sonra o aldıgınız kartlar kullanılmaz hale gelecek sanırım(bu konularda bilgim yok) Bunu neye göre diyorum cpu hep %100 de çalışacak ve kazdıgınız coin fiyatı düşmez ise bu dedikleriniz olacak.
Üzerine ekleme yapmazsanız(ekran kartı) aylık geliriniz azalacak

doğru muyum?

Hocam bu son sistem bilgisayar ne iş yapiyor ne üretiyor anlamadim gitti?

Hocam parayi yeni sisteme aktarmaktan bahsetmiş 900$ her ay niye cekmiyorsunuz

sayın hocam koineks'e üye oldum. eft yaparken anlaşmalı bir bankası varmı? eft yapmak için alt limit var mı? Alım yapmak için Birim () - Miktar () kısımlarını doldurum hesaptan mı düşüyor.
Evet anlaşmalı banka TEB
Hesap numarasına eft yada havale yapıyorsunuz
Tabi açıklama kısmına sitedeki size verilen kodu giriyorsunuz.

Hocam parayı çekmek değilde cüzdanınızda mı bekletiyorsunuz yoksa borsada mı

koinekse üye oldum eth aldım ancak hala binance transeferi gerçekleşmedi bu kadar uzunmu sürüyor acaba transfer işlemleri ??

Paribuya uye oldum. Binance ye uye olacaktim ama Binance üyelik durdurulmuş. Ben de üye olmak istiyordum fakat olamadım. Yeni üyelik için ne kadar beklemem gerekiyor acaba hemen açarlar mi yoksa başka bir siteye mi üye olayım ? Binance haricinde nereye üye olabilirim ?

Paribuya uye oldum. Binance ye uye olacaktim ama Binance üyelik durdurulmuş. Ben de üye olmak istiyordum fakat olamadım. Yeni üyelik için ne kadar beklemem gerekiyor acaba hemen açarlar mi yoksa başka bir siteye mi üye olayım ? Binance haricinde nereye üye olabilirim ?
Hocam ben de aynı durumdaydım. Kucoin e üye oldum. Şimdilik bir sıkıntı görmedim.
https://www.kucoin.com/#/?r=25tJ8

20182e kötü başladık sanki :) Geleceğe 2019 başlarına yönelik tavsiye ettiğiniz bir altcoin varmı beklentinizin yüksek olduğu sebepleri ile birlikte yazabilirseniz güzel olur...

arkadaşlar ocak ayı içerisinde bittrex tekrar üyelik alımı yapacak ...kucoin ve binanceyi inceledim ancak jeton sayısı sınırlı malum aceleniz yoksa polo veya bittrex tercih edin derim

Geri