DERS OLUŞTURMA PROGRAMI

Kodla Büyü
Bugün okulda benim de dikkatimi çekti. mesajları takip edeceğim bakalım bilgisi olan var mı?Henüz bana öyle bir şey demediler ama olabilir de.

e-okula ders programını nasıl işliyorduk ya? hatırlayamıyorum bir türlü, baktım uğraştım ama nerden yapabileceğimi bulamadım... hata bende mi, sistemde mi? :( :( :(

tamam hocam hallettim ya.... ders işlemleri bölümünden ders programı artık oluşturulabiliyor, açılmış nihayet...

Arkadaşlşar ben lisedeyim klasik lise bizim e-okulda ders programı oluşturmayı bulamıyorum.Kapalı mı yoksa ben mi bulamıyorum.
Ders İşlemleri
Ders Başlangıç-Bitiş Saatleri
Ders Programı
Ders Öğretmenleri

Menüler bu şekilde başka bir şey çıkmıyor ders programı oluşturun mesajı var ama bulamadım linki....

Arkadaşlar okul yönetici girişi ile ders programlarını oluşturamıyorum.e-okul tıkandı bu konuda bilgisi olan var mı ?

benimki ilköğretim okulu
-ilköğretim kurum işlermleri
-ders işlemleri
-ders programı
burdan yandan sınıfı seçip programı oluştuyosun
ancak ben bunu yönetici şifresinden yapıyorum bilginize bireysel şifrenize o yetki verilmemiş olabilir büyük ihtimal

Bende yönetici şifresi kullanıyorum hocam ancak liseye açılmamış.Daha önceki yıllarda yapmıştım şimdi sınıfı seçiyorum program oluşturmak için şöyle bir mesaj çıkıyor"Ders tanımlanmamış ders programı oluştur menüsünden kontrol edin" ancak o menü yok.

Bir kaç gün daha bekleyelim bakalım e-okulu

liselerde henüz dersler yüklenmediği için ders programı oluşturulamıyor. İlerleyen günlerde açılacağı yazıyor.

Evet ilköğretimlerde açılmış liseler daha aktif değil bekleyeceğiz artık.En azından sorunun nerden kaynaklandığını öğrendik :shock: Yani benim bir beceriksizliğim söz konusu değil ... :+1: Saolun arkadaşlar

hocam ben de lise de yönetici şifresi ile giriyorum ama sizde olduğu gibi ben de ders programı oluşturamıyorum. bence biraz beklememiz gerekiyor, çünkü e-okul yeni eğitim - öğretim yılına geçtiği için ders programının aktifleştirilmeğini düşünüyorum.

sosin' Alıntı:
hocam ben de lise de yönetici şifresi ile giriyorum ama sizde olduğu gibi ben de ders programı oluşturamıyorum. bence biraz beklememiz gerekiyor, çünkü e-okul yeni eğitim - öğretim yılına geçtiği için ders programının aktifleştirilmeğini düşünüyorum.
Hocam iyi güzel diyorsunuz da ders programını işlememiz lazım ki öğretmenlere e okul ders atamalarını ve şifrelerini verebilelim.Offf MEB off :(

Geri