derste telefonum çalındı

Kodla Büyü
Masaüstünde telefonum vardı eminim biriniz oynamak için aldı ben kimin aldığını gördüm. Bırakırsa sevinirim gibi bir cümle yeterdi bence..Yetmezse o zaman çantasının aranmasından kimse şikayetçi olmaz diyip herkesin çantası aranabilirdi...Ancak iş işten geçmiş, eğitim anında dönüt verildiğinde eğitimdir diye düşünenlerdenim, yoksa sıkıntılı bir sürece girilmiş oluyor.

Hocam bence dinden, diyanetten bahsedin. Biraz maneviyatı da söyleyin.Sonuçlarının ne olacağını da söyleyin. Teknik anlamda çalınan telefonun çabuk bulunacağını anlatın. Eğer kişi söylemeye utanıyorsa, bana mail atsın deyin.İnanın hem şikayetimi geri çekeceğim, hem de onun en iyi dostu olacağım deyin.Sonra hiç beklemeden polise başvurun.Bence...

Hocam haberi okuyunca gerçekten çok üzüldüm gençlik ne hallerde. Bence hocam hemen savcılığa gidin telefonunun mutlaka faturalıdır ime bellidir okul aile birliğine durumu bildirin. Bu işlemleri yaptıktan sonra gelin aynı sınıfa durumu söyleyin. Aklıma şuan gelenler bunlar. Umarım bulunur telefonunuz.

Geri