DigiturkPlay ile Sezonluk Web Üyeliği için Ortak Arıyorum.

Kodla Büyü
bu organizasyonu tavsiye ederim...cüzi bi miktara tüm sezonu izliyorsun...kaçırmayın bence..

allpier03' Alıntı:
fenerbahçe taraftarıyım eğer katılan olursa yüksek kalite almak istiyorum.
yüksek kalite şu an 479tl

3kişi olursa kişi başı 160tl
4kişi olursa kişi başı 120tl

ben---fb
eğer katılırsa yadigartbaykal---bjk

bir gs ve bir ts,bursa vs. eksik var şu an için , isteyen varsa buraya yazabilir ya da pm atabilir.
Galatasaray taraftarı olarak katılabilirim.

yüksek kalite şu an 479tl

3kişi olursa kişi başı 160tl
4kişi olursa kişi başı 120tl

ben---fb
eğer katılırsa yadigartbaykal---bjk katılmazsa hknsen---bjk
gigabyte---gs

galatasaray için gigabyte dahil edilmiştir.

@hknsen hocam yadigartbaykal'a pm atmıştım cevap gelsin ona göre sizi dahil edeyim ona bir defa söyledim cevap beklemem lazım ,cevap gelmeden sizi dahil etmem uygun olmaz. bu gün bitene kadar dönüş yapmazsa sizi dahil edeyim.

@yadigartbaykal' dan haber gelmediği için @hknsen bjk taraftarı olarak dahil edilmiştir. @hknsen ve @gigabyte PM'lerinizi kontrol edip bana dönüş yapınız. lig başlamadan bağlayalım meseleyi :D

diğer takımlardan dahil olmak isteyen olursa pm atsınlar onlarla da görüşelim.

yadigartbaykal' Alıntı:
tüh ya, yine bir gün ile kaçırdım. diğerini de 1 gün ile kaçırmıştım.
Araç almaya gitmiştim. Neyse beklerim biraz daha.
Donanımhaberde kampanya için yüklenelim yazıyordu, isterseniz siz de son güne kadar bekleyin.

hocam bugün son gün zaten ve hala sizlerden haber yok .

arkadaşlar fb ve gs taraftarımız var en az bir adet bjk,ts vs. taraftarına ihitiyaç vardır. yüksek kalitede abonelik alınacaktır. benimle ilk irtibata geçen gruba dahil edilecektir.

http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2 ... 2015--2016

Arkadaşlar, herkese selam. Ben GALATASARAYLIYIM. Bende ortaklığa katılmak istiyorum... farklı takım taraftarlarından ortak olmak isteyen arkadaşlar varsa, birleşebiliriz.

Galatasaraylı olarak yüksek hızlı bir bağlantıya ortak olabilirim. Eksik olan bir grup varsa pm atabilir...

standart kalite için
gs-bjk-trb 3 takımız, fb li ortak arıyoruz..ilgilenen varsa pm bekliyorum.

Geri