Dikkat! Olumsuz yorum yazmak suçtur!

Kodla Büyü
Adliyeye yansırsa tüketici mahkemesinin işi zaten bunlar ama ilk etapta tüketici hakem heyeti uyarısı da yetebilir. Durumuna göre. Ticaret odasına şikayet de mutlaka yapılmalı. Uğraşmak istiyorsanız her yerden şikayet edin :D Cimer'e kadar.
Hocam firmayı araştırdım, firmanın sahibinin milletvekili ve bakanlık düzeyinde yakın ilişki içinde olduğu kişiler mevcut.
Yoksa Allahtan korkmayarak bu kadar yalan, iftira dolu bir ihtarnameyi yazdırabilir mi, akla mantığa aykırı.
Firma sahibi ben hacca gittim, benim ürünlerim mükemmel, hiçbir şikayet almıyorum, kimse şikayet edemez diyor ama şikayet sitesinde şikayet edenler var. Hatta şikayet edenlerden biri bu aldığınız helal olmayan paralar elbet sizden, siz de olmazsa, sevdiklerinizden çıkar, Allah yolunuzu açık etmesin diye yorumda mevcut.
Eden olursa da tehdit, iftira, yalan ve tanıdığım insan gücünü de arkama alarak yazılan yorumları da sildiririm, istediğimi de elde ederim düşüncesinde.

Şimdi hakaret içermeyen sadece firmadan alışveriş yapmayın tarzı yorumlarımı silersem eğer, kendimle çelişeceğim söylenen iftira ve yalanları yutmuş olacağım, silmezsem de biliyorum ki Allah'tan korkmayan bu insan avukatıyla, milletvekili ve üst düzey kişilerle olan bağlantısıyla başıma bela olacak.
Bir sürü şahidim var, bugün konuştum gerekirse şahitlik yaparız dediler, kötü niyetli olsam neden başka insanlara da sipariş vereyim.

Son düzenleme:
Yorumunuzda hakaret, argo içerikli kelime veya cümle yoksa hiçbir şey olmaz.
Hocam yazdığım mesaj bu. İnternette ne yorumlar var, insanlar neler yazıyorlar, o zaman herkesin ceza alması gerekli.
Benim yazdığım sitenin içerisindeki kimsenin görmediği bir yazışma, yorum da değil.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-07-24 185220.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-07-24 185220.jpg
    17.8 KB · Görüntüleme: 117
ürün ne hocam. İnsanlara ikram etmek için 100 kere sipariş edilen ürünü merak ettim en çok.

İhtarname çekmeye ne var hocam. Gidin notere, verin 3-5 lira, asıl siz bana hakaret ettiniz, ben sizi dava edecem deyin geçin. Yaptığınız yorum sadece yukarıda ki yorumsa bir şey çıkmaz buradan merak etmeyin.

Hocam yazdığım mesaj bu. İnternette ne yorumlar var, insanlar neler yazıyorlar, o zaman herkesin ceza alması gerekli.
Benim yazdığım sitenin içerisindeki kimsenin görmediği bir yazışma, yorum da değil.
Hocam yorumunuz gayet düzgün. Buradan yola çıkarak yapılabilecek herhangi bir ceza almazsınız aksine konu kapatılır veya sizin haklı olduğunuz kanısına varılır.

Hocam yorumunuz gayet düzgün. Buradan yola çıkarak yapılabilecek herhangi bir ceza almazsınız aksine konu kapatılır veya sizin haklı olduğunuz kanısına varılır.
Hocam bu yazdığım kelimeler yazışma yaptığım kişiye karşı HAKARETMİŞ, incinmiş, kırılmış ve TACİZ etmişim böyle yazınca, akla mantığa aykırı sözler. Allahtan korkar biraz insan.

hocam bu hangi siteymiş bu çok merak ettim, özelden de olsa yazabilir misiniz, ayrıca bir mersinli olarak bu cezerye firmasını da merak ettim, mersinde şuan bir firma var cezerye aldığım diğerlerinin neredeyse tamamını denedim beş para etmez, o firmanında internet satışı yok

Noterden ihtarı herkes nereye isterse çekebilir. Resmi olarak bir önemi var evet ama sadece bilgi vermiş olmak dışında çok geçerli olduğunu düşünmüyorum. Korkutmak için birebir ama. Bende zamanında kiradayken ev sahibime evi şu tarihte boşaltacağım diye ihtar çektim. Ufak çaplı bir sürtüşme yaşamıştık amacım evden aniden çıktı kiracı bulamadım zarardayım demesin diye. Sonra yöneticiyi görmüş tırsmış neden böyle yaptı ki diye. Demem o ki korkutmak amaçlı yada bilgi amaçlı istediğiniz şekilde ihtar çekebilirsiniz. Noter nedir ne değildir diye içeriğe bakmıyor.

Noterden ihtarı herkes nereye isterse çekebilir. Resmi olarak bir önemi var evet ama sadece bilgi vermiş olmak dışında çok geçerli olduğunu düşünmüyorum. Korkutmak için birebir ama. Bende zamanında kiradayken ev sahibime evi şu tarihte boşaltacağım diye ihtar çektim. Ufak çaplı bir sürtüşme yaşamıştık amacım evden aniden çıktı kiracı bulamadım zarardayım demesin diye. Sonra yöneticiyi görmüş tırsmış neden böyle yaptı ki diye. Demem o ki korkutmak amaçlı yada bilgi amaçlı istediğiniz şekilde ihtar çekebilirsiniz. Noter nedir ne değildir diye içeriğe bakmıyor.
Hocam gönderdikleri ihtarname, firma sahibinin akrabası olan avukatı ile kendi kafalarına göre uydurup, yazdıkları iftiralardan, yalanlardan ve tehdit içeren sözlerden mevcut. 40-50 çeşit ürün satın aldım, 2-3 tane olumsuz yorum yazdım diye kafayı takmışlar, korkutarak da yorumlarımı silmemi istiyorlar, silmezsem de mahkemeye vereceklermiş. Aklın yerini intikam, hırs, kin ve şeytani fikirler doldurduğunda insan insanlıktan çıkıyor.

Hocam firma sahibi ben hacca gittim, bende öyle bir iman ve inanç var ki sende zerresi yok diye akıldışı bir düşünceye sahip bir şahıs. Yani karşısındaki insanı küçük görüyor ve hacca gittiği için büyük bir imana ve inanca sahip oluyormuş,

Ben de ihtar çekerim de bunlar iftira, yalandan beslenen insanlar yani Allahtan korkmayan insanlar. Bu yalanlarla ve iftiralarla dolu ihtarnameyi çeken avukatı, vekil olan kişiyi, firma sahibini, hakaret ettiğimi iddaa eden çalışanı da hepsini Allaha havale ettim zaten, o en güzelini bilir de yapar da.
MEVLAM GÖRELİM NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER.

Hocam bu yazdığım kelimeler yazışma yaptığım kişiye karşı HAKARETMİŞ, incinmiş, kırılmış ve TACİZ etmişim böyle yazınca, akla mantığa aykırı sözler. Allahtan korkar biraz insan.
Hocam hiçbir şey olmaz eğer elinizde kanıtlı ekran görüntüleri mevcut ise yasal olarak hakkınızda yapacakları en ufak bir dava sürecinde bile hiçbir sonuç çıkmaz hatta manevi zarara döner siz uğraşırsanız da iş sürekli uzar gider yani. Her iki kesimde de bir sonuç çıkacağını sanmam. Yanlış anlaşılmasın ama toplum dilinde "cahil" olarak nitelendirilen anlatsanız bile anlamayan bireylerdir. O yüzden fazla canınızı sıkmayın kolay kolay bir sorun ortaya çıkmaz. Yasal olarak istediği hakları kullanabilir.

Hocam gönderdikleri ihtarname, firma sahibinin akrabası olan avukatı ile kendi kafalarına göre uydurup, yazdıkları iftiralardan, yalanlardan ve tehdit içeren sözlerden mevcut. 40-50 çeşit ürün satın aldım, 2-3 tane olumsuz yorum yazdım diye kafayı takmışlar, korkutarak da yorumlarımı silmemi istiyorlar, silmezsem de mahkemeye vereceklermiş. Aklın yerini intikam, hırs, kin ve şeytani fikirler doldurduğunda insan insanlıktan çıkıyor.

Hocam firma sahibi ben hacca gittim, bende öyle bir iman ve inanç var ki sende zerresi yok diye akıldışı bir düşünceye sahip bir şahıs. Yani karşısındaki insanı küçük görüyor ve hacca gittiği için büyük bir imana ve inanca sahip oluyormuş,

Ben de ihtar çekerim de bunlar iftira, yalandan beslenen insanlar yani Allahtan korkmayan insanlar. Bu yalanlarla ve iftiralarla dolu ihtarnameyi çeken avukatı, vekil olan kişiyi, firma sahibini, hakaret ettiğimi iddaa eden çalışanı da hepsini Allaha havale ettim zaten, o en güzelini bilir de yapar da.
MEVLAM GÖRELİM NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER.
Sizin ihtar çekmenize gerek yok hocam. Bakalım dava edebilecekler mi? Hiç sanmam öyle bir şeye kalkacaklarını. Amaç kokutmak ihtar çekerek. Yoksa neye dayanarak mahkemeye gidecekler.

Geri