Doktorlar İş bırakıyor Öğretmenlerin Haberi Bile yok

Kodla Büyü
"Bakan: ‘4+4+4 beni çok yordu’ ''
4+4+4 olmadan once de hic bir seyden haberi yoktu.

Hic bir beklentiye girmeyelim bence. Birlik olmamiz gerekiyor kendi aramizda, nasil olacaksa.

Allah rahmet eylesin hayatini kaybedenlere, insallah hocam yanlis duymussunuz da ogretmen hala yasiyordur.

"Türkiye genelinde binlerce sağlık çalışanı dün Dr. Ersin Arslan'ın hasta yakını saldırısı sonucu hayatını kaybetmesini protesto ederken, İstanbul'da bir profesörün daha saldırıya uğradığı ortaya çıktı." http://www.ntvmsnbc.com/id/25341905

insani karamsarliga surukluyorlar gercekten de, bu psikopatlar.

Hadi bakalım, YGS günü kalp krizi geçiren öğrenci için sayın bakan en azından geçmiş olsun diyebiliyorken, acaba bu vefat eden öğretmenimiz hakkında neler söyleyecek acaba çok merak ediyorum. (İsterseniz ben söyleyeyim, öğretmenin yaklaşımına bence suç atar). Bence öğretmenlerin de hemen doktorlar gibi 1 gün iş bırakma eylemi yapsınlar, inanın doktorlardan da çok daha fazla ses getirir.

öğretmenler toplu şekilde iş bırakamazlar çünkü o beyinlerindeki ideolojilerden dolayı iş bırakmayı bile karşılıklı oturup konuşamazlar.

hocam bu tür olaylar için sadece yazıyoruz ve sadece yazmakla kalıyor. Boşuna uğraşmayın. Herkes halinden memnun. Oturun oturduğunuz yerde. Bence bu konuda burada kapansın. kimse kimseyi de kandırmasın. Burada yazanlar bile kendi illerinde eylem yapılsa ancak 3 bilemediniz 4 kişi eyleme katılır. Onlarda soruşturma yerler. Bir daha bu tür eylemlere de katılmazlar. Bir öğrenci veya veli bize saldırana kadar veya borçlarımız ödenemeyecek duruma gelene kadar bekleyin. Ondan sonrada başbakana, bakana küfür etmeler başlar(Gerçi yapabildiğimiz sadece bu kadarla kalacakta......)

Geri