donuyor

Kodla Büyü

uysalhalil33

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar tahtamızın biri işlem yaparken donuyor bir müddet işlem yapmıyor daha sonra tekrar işlem yapmaya devam ediyor sorunu bir türlü anlamadım fikriniz var mı acaba

Sabit disk aşırı işlem yaparken o duruma düşebilir Hocam. Sonuçta bir donanım yüzünden yapıyor ama hangisi emin değilim.

hocam tahtalarda sabit diski zorlayacak bir durum yok ve çok fazla işlem yaparken donmuyor zaten en basitinden bir word dosyasında bile tahtalarda daha doğru düzgün programda yok onlar çalışıyor desem anlamadım

Netsupport kurulumuş makinelerde böyle donmalar olabiliyor 0800 219 0123 numarayı arayınız.

Eğer klavye fare bile hareket etmiyorsa donanımla alakalı. Hocamızın dediği gibi netsupporttan kaynaklanabilir. Çünkü ağdan cevap almadan iş yapmamazlık yaptığında benim öğrenci bilgisayarları donma ile karşılaşıyorum.

cevaplar için teşekkürler hocam hemen arayalım bakalım vestelcileri onlar ne diyecek

dün servis geldi ve tahtanın imajı nı almamı söylediler bu sekilde çözülürmüş deneyip görecez ama ben hala donanımsal bir sıkıntı var diye düşünüyorum
haa bu arada arkadaşlar imajla uğraşmaktansa direk sıfırdan kursam tahtayı nasıl olur acaba sıkıntı çıkarmı

Geri