Driver vaccine Activate sorunu?

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Geçen seneden beri PClerde Driver Vaccine kuruluydu. Bugün bütün PClerde Activation istiyor. Eski keyi yazdım kabul etmiyor. Elinde ilaç benzeri active eden ***** dosyası olan varsa gönderiri misiniz.

Hocam aynı sorun bugün bendede oldu bazı bilgisayarlar aktivate etmemi istedi var mı cevabı olan?

bende de anı sorun var yok mu bunun bi çaresi arkadaşlar
2-3 gün önce bütün pclerde ayno sorunu verdi.
farklı bi sürümü varsa elinizde o da olur
acil yardım lütfen

hocam linkte problem var...Aktivasyon kodu elinde olan veya aktivasyon istemeyen sürümü olan paylaşırsa sevinirim....Saygılar....

zdebre' Alıntı:
bende de anı sorun var yok mu bunun bi çaresi arkadaşlar
2-3 gün önce bütün pclerde ayno sorunu verdi.
farklı bi sürümü varsa elinizde o da olur
acil yardım lütfen

Hocan kurarken güncelleme seçeneğini kapatın. Bir daha sormaz. Ben şifresini unuttum. Programı PC'den nasıl kaldırabiliirim.

Bilgisayarları ghost acronis gibi programlarla klonlayınca oluyor genelde. Kurulum aşamasında şifre girilen ekranda isimler hep aynı çıkar. Onları değiştirirseniz sorun çözülür.

Arkadaşlar bendeki driver vachine da problem yok isterseniz bendeki seriali yada dosyanın hepsini gönderem isteyenler pm den atsın göndereyim.Bu arada bende kurarken güncelleştirmeleri kapatıyorum isterseniz ilk önce öyle bir deneyin.

Hocam ben de kurarken güncelleştirmeleri kapatmıştım, 2 senedir hiç bir sorun yoktu şimdi 4 bilgisayarda aktivasyon istiyor.
Güncelleştirmeleri kapatmakla ilgisi yok.

kelebeketkisi' Alıntı:
Hocam ben de kurarken güncelleştirmeleri kapatmıştım, 2 senedir hiç bir sorun yoktu şimdi 4 bilgisayarda aktivasyon istiyor.
Güncelleştirmeleri kapatmakla ilgisi yok.

Geçen hafta programı kurarken custom değil normal kurulum yaptım, şifre girdiğim halde aktivasyon istedi. Kaldırdım, custom kurdum, kurulumda şifreyi girdim ve oldu. Böyle bir gariplik var. 6 aydır devre dışı kaldığı bir bilgisayarda da kendiliğinden aktif oldu, bu da ayrı bir gariplik.

Halen aktivasyon isteyen bir kaç bilgisayar var. Onlardan da kaldırıp tekrar custom kuracağım bakalım ne olacak.

Ben windows7 ultimate'lere kuruyorum ve belli bir süre sonra aktivasyon kodu istiyor. Halada aynı sıkıntıyla devam ediyorum...

yeniden kurduktan sonra serial olarak bunu kullanabilirsiniz. süre sınırsız oluyor

Ekli dosyalar

• PID.rar
    200 bayt · Görüntüleme: 196
ben denedim şuan 15 bilgisayarda var sıkıntı yok. kurulum sırasında güncellemeyi pasif edin

musa32' Alıntı:
ben denedim şuan 15 bilgisayarda var sıkıntı yok. kurulum sırasında güncellemeyi pasif edin
Hocam internet bağlantınız var mı?
birde kurulumu nasıl yaptınız anlatır mısınız?

dediğim gibi kurulu ise süresi bitmişse kaldırıp yeniden kurman gerekli. kurarken tümünde internet bağlantıları vardı verdiğim ***leri girerseniz ve güncelleme seçeneğini pasif yaparsanız ileride sıkıntı olmuyor. iki senedir kullanıyorum çok kullanışlı

valla kaldırıp kurduktan sonra'da 15-20 gün sonra yine aktivasyon kodu istiyor. Hocam senin vermiş olduğun pıd' i bugün inceledim ve benim önceki vermiş olduğum pId ile aynı. yani kabul etmiyor. Galiba Bu programı bırakacağım artık...

Geri