DriverPacks Solution Pro 2010 tüm driver sorunlarına çözüm

Kodla Büyü

keantr

Aktif Üye
DriverPack Solution 10 Professional DVD | 4.10 GB
DriverPack Solution 10 - otomatik olarak sürücüleri yüklemek için en popüler programının son beta sürümü. Bu sürüm yeni bir dizi özellik içerir ve tüm platformlarda (Windows x86-x64) için optimize edilmiş. Ve yeni bir veritabanı programı sayesinde herhangi bir bilgisayarda tüm sürücüleri yükler!
Not: Linkler yenilendi.

Bol alternatifli linkler ektedir. toplam boyut 4.10 GB.

Not:üstteki metin ingilizce çeviriydi, bir sürücü yükler ondan kaynaklanıyordu. tüm sürücüleri isteğinize bağlı olarak otomatik yükler.
kendi sayfasından inceleyin: http://drp.su/about.htm

Ekli dosyalar

• dps01.jpg
    dps01.jpg
    160.7 KB · Görüntüleme: 4,326
  • dps1.jpg
    dps1.jpg
    179.8 KB · Görüntüleme: 4,327
  • DriverPack Solution2010.rar
    4.6 KB · Görüntüleme: 1,066
Arkadaşlar bu driver çözüm programı her bilgisayarcıya lazım. daha 5 dakika olmadı 20 den fazla kişi incelemiş. konu önemli cevap yazarsanız üstte kalır ve herkes görür. Lütfen cevap yazın.

teşekkürler paylaşım için fakat boyut olarak çok büyük olduğu için arkadaşlar indirme sorunu yaşayabilirler diye es geçmiş olabilirler hocam...keza ben de es geçiyorum ama yine de paylaşım için tekrar teşekkürler...

windows un tüm sürümleri için. otomatik olarak tarar, yüklü ve yüklü olmayan driver ları tespit eder sizin seçiminize göre otomatik olarak yükler.

Hocam bence gerek yok buna.Boyutu çok büyük.Bu program internet varsa fazlasıyla işiniz görür hocam.ALmanca ama basit bir program.
Driver_Genius_9_Professional_DE_9.0.0.180. küçük boyutlu.Yalnız tam sürüm kullanmanız gerekiyor kullanmanız için.

rarlar birbiriyle alakalımıdır?

Yani part 1 i rapidden part 2 yi diğerinden part 3 ü diğerinden indirsek olur mu?

Paylaşım için teşekkürler...

lion26' Alıntı:
Hocam bence gerek yok buna.Boyutu çok büyük.Bu program internet varsa fazlasıyla işiniz görür hocam.ALmanca ama basit bir program.
Driver_Genius_9_Professional_DE_9.0.0.180. küçük boyutlu.Yalnız tam sürüm kullanmanız gerekiyor kullanmanız için.

Hocam bu dvd yi bir kere indirin internete ihtiyaç kalmıyor. birde hocam otomatik tarama, tanıma ve sırayla yükleme açısından oldukça kullanışlı ve güzel.
Ayrıca sizin basettiğiniz programın tam ve katılımsız hali için www.katilimsiz.com'u ziyaret ederseniz bulabilirsiniz.

s_kajmeran' Alıntı:
rarlar birbiriyle alakalımıdır?

Yani part 1 i rapidden part 2 yi diğerinden part 3 ü diğerinden indirsek olur mu?

Paylaşım için teşekkürler...

100 ve 200 mb lık partlar kendi aralarında farklı sitelerden indirilebilir.
Not: Linklerde hatalar vardı yenilendi.

Buna benzer başka bir driverpack paketi kullanıyorum1,5 gblık. İşe yarıyor. Boyutu büyük ama her bilgisayarcının arşivinde bulunmalı bence. Teşekkürler paylaşım için...

Teşekkürler hocam. Ben bunu geçen hafta indirdim dvd yaptım, çok güzel. Bir de Xp driver pack var onuda indirdim. Bence elinizin altında olması iyi olur. Full driverlı teknik servis için hazırlanmış Xp var o da çok kullanışlı, programları, driverları kendisi kuruyor, isteyen olursa linkini verebilirim.

teşekkürler. Okula gidince indiricem.
Bunun bi dezavantajı dvd olması. Genelde eski bilgisayarlarda driver problemi yaşıyoruz onlarda da dvd olmuyor. flasha koyup yaparız artık.

geçen hasarinin verdiği driverpack 2010..üstüne tanımam..tek geçerim ....

hocam uniblue nun driver scanneri var cok daha dusuk bi boyutta 10 mb felan tabi onun içinde ethernet driverı yuklu olması lazım :) teşekkürler paylaşım içinde ... :+1:

bu sadece paket herhalde. bunun yanında programa ihtiyac duyulmuyor değil mi kendi sitesinde biraz karısık geldi de.gerçi indirmeye basladım ama denemek ne zaman nasip olur bilemiyorum. sayfayı inceleyince sanki ya programa ihtiyac duyuluyor gibi yada dvd ye yazınca otomatik mi çalışıyor.Malum cahillik kotu bir sey mazur gorun

saygılarımla

benımde kulandıgım bı program teskkurler :+1:

Geri