Dublex Ev

Kodla Büyü

ktektas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar aranızda dublex evde yaşayan var mı? yazlık değil ama dört mevsim. bu evler bana çok güzel görünüyor kullanışlılık açısından nasıldır. fikri olanlar varsa memnun olurum.

Hocam temizlemesi bir dert. Mutlaka evde hizmetli lazım. Katlara in çık insanın feleği şaşıyor. Ayrıca üst katlara çıkan merdiven dar ve dönerli ise daha kötü. İnsanın başı dönüyor. Onun haricinde bahçesi ve gürültüden uzak olması açısından çok güzel.

Neyi kasdediyorsun. Müstakil var, apartman dubleksi var. Ben apartman dubleksinde oturuyorum. Memnun olurum herhalde. Daha 4 ay oldu oturalı...

villa tarzı dublexlerin ısınması çok masraflı. temizlik içinde sürekli yardımcınız olması lazım. 200-250 metrekare lik apartman dublexleri güzel görünüyor ayrıca yakıt olarakda en fazla yıllık yakıtın 2 katını ödersiniz. tek avantajı büyük olması sonuçta yine apartman. benimde gönlümde yatan bahçeli mütevazi bir dublex.

apartman dubleksi bence hem ısınma hem güvenlik açısından daha avantajlı. müstakil dubleks olunca köpek beslemek gerek, alt katlara demir panjur falan gerek. ısıtma ise cabası.

Ben sabırsızlıkla terası kullanacağım mevsimi bekliyorum. Büyük bir terasım var. Yaşadığım şehirde yazları sıcak geçiyor. Ama terasta rahat edeceğimi umuyorum...

*Evin mantolaması varsa ; ve aşağıda yazdığım doğalgaz kullanım şartları sağlanırsa normal bir daireden çok daha fazla doğalgaz parası ödemezsiniz.
her-telden-f29/kombiyi-24-saat-acik-tutmak-mi-acip-kapatmak-mi-karli-t33364-15.html

*Çok sık kullandığımız odaları kendimiz temizliyoruz.Ayda bir de tüm odaların genel temizliği var.O da bahçıvanımızın eşi tarafından Adana şartlarında çok da yüksek olmayan bir ücretten yapılıyor.

*Böyle bir evi tercih edecekseniz bahçe biraz geniş olmalı.Terası bulunmalı.

Geri