DYK??

Kodla Büyü
BTR neden açamıyor hocam? mesai bitince btr görevi bitiyor, zaten kurslar mesai bitiminden sonra değil mi?

Btr yim Kursta açtım ilçe onayladı bir problem yok.
Btr yönetmeliğinde ders saatleri dışında kurs , egzersiz, belletmenlik yapabilir diyor

haydaa hergün yeni bir ilginç haber geliyor. Eğer böyle birşey varsa seneye btr yapacak adam bulurlar beklesinler!

YEĞİTEK tarafından 30706984-869-E.4414254 sayılı “Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi” konulu yazıyı unuttunuz galiba Habib hocam. Geçen sene 2.dönem yaşadığımız sıkıntılar nisan ayında çıkan yazıyla çözülmüştür. Dolayısıyla FP-BTR'lerde kurs açabiliyor.

AKom' Alıntı:
YEĞİTEK tarafından 30706984-869-E.4414254 sayılı “Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi” konulu yazıyı unuttunuz galiba Habib hocam. Geçen sene 2.dönem yaşadığımız sıkıntılar nisan ayında çıkan yazıyla çözülmüştür. Dolayısıyla FP-BTR'lerde kurs açabiliyor.
Aynen habib hocam unutmus galiba olabilir unutabilir btrler kurs acar gecen sene yazi yayjnlandi acabilirdiye yani resmi yazi var hatta illere gonderildi tum okullara sikinti yk

habibocak' Alıntı:
Bilişim öğretmenleri açabilir FP-Btr'ler açamaz.
Habib hocam geçen seneki süreci ve sonunda kazanilan btr mesai saatleri disinda kurs acip ek dersini alir yazisini ne cabuk unuttunuz.sıradan biri yazsa önemsemezdim ama siz yazinca inanin şaşırdım ve adınıza üzüldüm.

Hocalarım,

Son yazıları tekrar inceleyim. Kaçırdığım bir yer mi var ona bakayım. En son bir yazı gelmişti. Onu ve önceki yazıları kontrol edeyim.

öğretmen şifresi ile giriş yapınca ders gözüküyor ise ilçe onaylamışmıdır acaba

Bizim okulun adı ders listesinde görünmüyor sanırım okul başvuru yapmamış. Bundan sonra okul başvurusu açılır mı bunu iller mi yapıyor yoksa meb mi?

Habib hocama yüklenmeyin arkadaşlar vardır bildiği bir şey yada bir yanlışlık olmuştur insanlık hali. En kısa zamanda aydınlatır bizi... :+1:

gkhankz' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Bilişim öğretmenleri açabilir FP-Btr'ler açamaz.
Bu konuda bir gelişme var mı arkadaşlar yarın ilçeye gidip ve Btr nin hafta içi kurs açıp açmayacağını soracağım
Hocam nolur sormayın artık, sordukça bir şeyler çıkıyor önümüze adamlar yazıyı yazdılar geçen sene neyi tartışıyoruz biz?

Ekli dosyalar

• IMG-20170104-WA0005 (1).jpg
    IMG-20170104-WA0005 (1).jpg
    131.8 KB · Görüntüleme: 340
Keşke sormayınca sorun çıkmasa da rahatça açabilsek ancak diğer branşların sorgusuz sualsiz açtığı kursu biz uzun uğraşlar sonucunda açabiliyoruz (açabilirsek eğer)
Yazıdan haberim var, bir yıllık yazı ama Habib hoca ilçede çalıştığı için boşuna yazmamıştır diye düşünüyorum üstünde başka birşey de yazmadı.
Yarın gidince karşıma yeni bir sürpriz daha çıkmasın. Yazıda Btr mesai saatleri dışında kurs açabilir diyor. Bu bile yoruma açık konu, mesai saatleri ne? 8-5 mi? Okul ders saatleri mi?
İstedikleri gibi yorumluyorlar

1. Peki Btr kaç saat açabilir?
2. Haftalık 40 saat mevzusu doğru mu?
3. Nöbet saati de dahil ediliyor mu? (Benim okulda dahil ediliyor dendi)

Geri