DynEd Courseware [Hata]

Kodla Büyü
Selam arkadaşlar ben forumda yeniyim , banada okuldan dyned cd si verdiler yükledim güncelleştirmeleri yaptım quicktime ve adobe reader ide yükledim ama masaüstündeki dyned courseware dosyasından açarken internete bağlılığınızı kontrol ediniz hatası veriyor.Güvenlik duvarını ve virüs programımı devre dışı bıraktım yine olmadı internete bağlı ama hata veriyor , yeniden dene yapıyorum yine hata veriyor , lütfen bir çözüm yolu bulurmusunuz arkadaşlar...[/b]

hocam Dynedin güncellenmiş halini Programı kurduğunuz yere kopyalarsanız çalışıyor.

rainman hocam anlayamadım cümleyi başka tarzda bi kez daha anlatsanız.

ben deki hatayı şöyle düzelttim,
paylaşımdan kurmuştum hiç biri çalışmadı. tek tek cd.den kurdum çalışmaya başladı.

Rainman arkadaşın dediğini pek anlayamadım.

Yani bir bilgisayarda kurup güncelledikten sonra o bilgisayarın program files kasöründeki DynEd klasörünü kopyalayıp çalışma hatası veren bilgisayarın Program files klasörüne kopyalayın demek istemiştim .

Ben de şimdi de bu hata zuhur etti..Bakalım ilerde daha neler çıkacak..Hata veren programı sildim..Yeniden kurdum guncelleştirmeleri yapmıyor..Nete bağlı değilmişim..
:x

Ben de şimdi de bu hata zuhur etti..Bakalım ilerde daha neler çıkacak..Hata veren programı sildim..Yeniden kurdum guncelleştirmeleri yapmıyor..Nete bağlı değilmişim..
aynı sorunu yaşıyorum.Güncelleştirme yapmıyor.Kur u tıkladıktan sonra hemen dosyaları yüklemyo.3-4 dakika bekledikten sonra yüklüyor.Daha 10-15 gün önce kurduğum CD ile kuramıyorum.Acaba programı tamamen silememiş olabilirmiyim diye düşünüyorum...

hocam "dyned" dosyasındaki "records" yapılandırma ayarı dosyasını açın
içindeki
mone.tr1.records.dyned.com

olan satırlara bakın eğer " tr1" yazıyorsa silin

mone.records.dyned.com

haline getirin ve tekrar güncelleme yapın bir deneyin ...
benim dyned hç güncelleme yapmıyordu düzeldi

hdx' Alıntı:
hocam "dyned" dosyasındaki "records" yapılandırma ayarı dosyasını açın
içindeki
mone.tr1.records.dyned.com

olan satırlara bakın eğer " tr1" yazıyorsa silin

mone.records.dyned.com

haline getirin ve tekrar güncelleme yapın bir deneyin ...
benim dyned hç güncelleme yapmıyordu düzeldi

saol kardeşim oldu ama açınca bir hata daha veriyor :(

hocam
ilk kuruluşta sadece bir mono.tr1 görünüyor

düzeltip tekrar deneyince yine açılmayacak

tekrar records açın aşağıda bir yerlerde 2. bir mono.tr1 göreceksiniz onu da düzeltin

sanırım bu sefer olur

evet
Sistem konuş- kaydet- kıyasla yöntemi üzerine kurulu. Bu tutor tarafından fazla not olarak değerlendirilmekte. mikrofon olsa iyi olur

Records Yapılandırma Ayarları Dosyası

Aynı hatayla bende karşılaştım. Ama söylediğiniz records yapılandırma ayarları dosyasını bulamıyorum. Yolu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

C:\Program Files\DynEd

tr1 silin

kayıt edip tekrar açın varsa başka tr1 onlarıda silin

Records

Bu öğrencilerim bilgisayarı dynedi kuruyorum aynen sizdeki gibi bir hata oluşuyor.
Ama sanırım bizdeki hata tam sizdeki gibi değil. Program Files\ Dyned klasörü altında records yapılandırma ayarları diye bir dosya yok.
Yinede teşekkürler.

Re: Records

filiz' Alıntı:
Bu öğrencilerim bilgisayarı dynedi kuruyorum aynen sizdeki gibi bir hata oluşuyor.
Ama sanırım bizdeki hata tam sizdeki gibi değil. Program Files\ Dyned klasörü altında records yapılandırma ayarları diye bir dosya yok.
Yinede teşekkürler.

hocam size yardım edemediğim için üzgünüm :cry:

hdx docam allah sizden razı olsun dediğinizi yaptım calıştı 3 haftadı uğraşıyordum SADECE tr1. YAZISINI CIKARDIM :+1:

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...

record'un altında öyle bir satır yok. Öğrenciler hep internet bağlantınızı kontrol edin hatasından şikayetçi. 1000 tane cd kopyaladık dağıttık daha 3-5 kişi kurabildik diyor.

selam. ben dynedi yükledim fakat dedıgınız herşeyi yaptım.
güvenlik duvarını kaldırdım. tr1 leri sildim recordsdaki ama yine yine...
benim sorunum güncellemeyle ilgili güncelleme yapmıyor. şifre ekranını zar zor çıkarttım ama şifreyi yazdıktan sonra internet bağlantı ayarlarınızı kontrol edın dıyor sabahtan beridir uğraşıyorum lütfen yardım edın..

İyi akşamlar.öğrenci velisi olarak bu cd yi kurmak için bir haftadır uğraşıyorum dediklerinizide yaptıysam bir türlü internet bağlantı soprununu geçip kayıt ekranını göremedim:(okuldanda bu konu hakkında bir yardım alamadım.Bu internet bağlantı sorununu nasıl halledeceğiz

100 puanlık bonus soru.
bt sınıfı eski olduğu için cdleri öğrencilere verdik evlerinden yüklesinler diye. ama şu anda sorumlu öğretmen olarak ben dahil kimse bağlanamıyor.internet bağlantı hatası veriyor. ve ben de record diye bir dosya yok.
netcez gariiiii?????? :( :( :( :? :?

ARKADAŞLAR BENDE DYNEDİ KURDUM AMA GİRİYORUM ÜYE GİRİŞİME ŞÖYLE BİR HATA VERİYOR YARDIM LÜTFEN :::DynEd Çalıştırma Hatası Bu sorunun çözümü için teknik günlük kütüğünüzü supprt@dyned.com adresine yollayın. İptal diyorum bu sefer şöyle bir şey çıkıyor Corrupted Records Server Settings [1]:mone.records.dyned.com yazıyor lütfen yardım

dede60' Alıntı:
ARKADAŞLAR BENDE DYNEDİ KURDUM AMA GİRİYORUM ÜYE GİRİŞİME ŞÖYLE BİR HATA VERİYOR YARDIM LÜTFEN :::DynEd Çalıştırma Hatası Bu sorunun çözümü için teknik günlük kütüğünüzü supprt@dyned.com adresine yollayın. İptal diyorum bu sefer şöyle bir şey çıkıyor Corrupted Records Server Settings [1]:mone.records.dyned.com yazıyor lütfen yardım

sayın hocam ben de aynı hatayı veriyordu. çalışır durumdaki bir dyned klasörünü kopyalıyıp diğer bilgisayarların c:/program files klasörü içine yapıştırdım. bazı bilgisayarlarda çalışırken bazılarında dynede giremiyordum. bugün kaldırıp c yerine d partisyonuna kurdum ve güncellemelerini yaptırdım. iki bilgisayarda denedim ikisinde de çalıştı umarım sizinkinde de işe yarar

ya dynedi açarken bu kurulum eski güncelleştirmeleri yapın dedi hepsini yaptım ama first english yine açılmadı ne yapabilirim?

Geri