DYNED HATASI "floating point support not loaded"

Kodla Büyü

xmet

Aktif Üye
arkadaşlar okuldaki bilgisayarlarda DYNED'e girmek isteyince R6002 numaralı "floating point support not loaded" hatası çıkıyor.konu öncedende varmış forumumuzda ama artık o sayfa açılmıyor.bilgisi olan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.iyi çalışmalar.

Geçen sene aynı hatayı benim labda da veriyordu.Hepsine acronisle imaj aldım sorun düzeldi.Sanırım ağdan kaynaklanan bi sorun.ağ kablolarını çekip imajlarını al hocam.

nasıl yaa, imaj alınca nasıl geçiyor, nasıl imaj alıcaz... aynı sorun ben de de var format atıyorum olmuyor programı kaç kez yeniden yükledim, 1 defa çalışıyor ondan sonra bu hatayı veriyor. courseware çalışıyor fakat r. manager çalışmıyor...

Win32.sality.aa virüsü var bu virüs exe dosyalarını bozuyor. En iyi çözüm Format. D sürücüsünde deepfreeze yoksa orda virüs vardır. Windowsu kurarken D sürücüsüne de format atın sonra ordan virüs bulaşmasın.

ya bende de aynı ssorun varr
:(
tek tek bütün pclerime bulaşıyor sanırım
tek çözüm format mı?
:?

2 gündür aynı şey bnm laboratuara oldu.önce 2 taneydi şimdi 4 oldu gittikçe artıo bu hatayı veren bilgisayar sayısı.format attım bi kere açıldı yine aynı hata görev yöneticisine bile giremiyorum yetkiniz dışında felan diyo.noldu bu bilgisayarlara yaa başka çözümü yokmu lütfen yardım :?

özkan' Alıntı:
Win32.sality.aa virüsü var bu virüs exe dosyalarını bozuyor. En iyi çözüm Format. D sürücüsünde deepfreeze yoksa orda virüs vardır. Windowsu kurarken D sürücüsüne de format atın sonra ordan virüs bulaşmasın.

Bu virüsten başka türlü kurtulamaz mıyız. bu hatanın sebebi sadece bumu arkadaşlar. quick time safe mode getirdim. dynedi birkaç kere çalıştırdıktan sonra bu "floating point support not loaded" hatasını vermeye başlıyor. sebep sality virüsünden başka birşey olabilirmi. salitykiller tarzı bir program varmı tavsiye edebileceğiniz. güvenlik kartı var diye antivirüs falan kurmadım öğrenci bilgisayarlarına.

sorun çözüldü

http://support.kaspersky.com/downloads/utils/salitykiller.zip bunu indirip içindeki salitykiller sayesinde tüm bilgisayarlar tertemiz. artık "floating point support not loaded" hatasını almıyorum. sality virüsü gerçekten tehlikeli bir virüsmüş. exe ve dll dosyalarına zarar veriyor, regedit girişini engelliyor. ctrl+alt+delete konfigürasyonunu kullanamıyorsunuz. ayrıca formatta sökmüyor bazen. ama kaspersky'nin bu programcığı gerçekten etkili. kullandıktan sonra c dizinini açmaya çalışınca "hello world" diyor. ama adres çubuğundan açabilirsiniz sıkıntı yok. kolay gelsin.

ya ben o sallykiller mi ne açtım tamamadı (Devam Etmek İçin Bir Tuşa Basınız.....)tıkladım
ama yine olmadı nasıl çözebilirim?(ama benim cdden deil usbden aldım arktan bnm pc okumuyo almasam dvdye cektircektim)NASIL ÇÖZEBİLİRİM
? :?

bnm bilgisayar komple çökmüş gibi açıyosun pcyi kilitlenio ctrl+alt+delete yapıyorum exploler.exe yi sonlandıryorum.Yeni görev(çalıştır)var ona basıyorum exploler.exe yazıyorum pc düzeliyor bunun sebebi virüs deilmi??

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    14.7 KB · Görüntüleme: 7,498
Bu sorunun çözümünü bulabilen var mı? ilk kurulumda çalışıyor sonra bu hatayı veriyor...ayrıca verilen linkte işe yaramadı :(

Arkadaşlar benim labda da aynı hatayı aldım. Sadece bir bilgisayar çalıştı sonra hepsi aynı hatayı verdi. Ben de salitykiller prog. vermişler nette onu çalıştırdıktan sonra dyned 2.7yi yükledim ve uptodate.exe yi unzip ettikten sonra güncellemeleri yaptım ve first english göründü. Kapattım açtım çalışıyor sorun çözüldü. Bazıları format atmış bence farklı dynedleri yüklemek daha kolay bir çözüm. Bunu çözmek için registry cleaner filan demişler yabancı stelerde denedim fakat bir işe yaramadı açıkcası. Kısacası yeni bir dyned kurup uptodate yapın sorundan kurtulun.

bugün bilgisayarlara format attım kur tarat diye uğraşmak mantıklı gelmedi benim labdaki bilgisayarlarda dyned winxp ve office 2003 var driverler küçük programlar saymıyorum.. acronis ile 1 bilgisayarın geri yüklemesi 85 sn sürüyor
deepfereeze vs herşeyi kurulu.. temizlemeye uğraştığınıza değmez

öğretmen bilgisayarına da bulaşmış fakat mcafee ile taratınca düzeldi evdeki bilgisayarda da mcafee var

arkadaşlar konu biraz eski ama çözüm güncel... denenmiştir... kesim çözümdür... dyned sitesinden update dosyasını indirin.. adres şu: http://us1.download.dyned.com/courses/UP2DATEU.EXE indirdiğiniz dosyayı çift tıklayın, unzip deyin, ardından dyned klasörüne gidin (yerel disd c de- dyned in kurulu olduğu klasör) update. exe dosyasını çalıştırın... karşınıza tüm güncellemelerin yüklü olduğu çıkarsa dahi DynEd Applications kısmını tıklayın güncelleyin... olay çözülüyor... kolay gelsin...

gelawêj' Alıntı:
arkadaşlar konu biraz eski ama çözüm güncel... denenmiştir... kesim çözümdür... dyned sitesinden update dosyasını indirin.. adres şu: http://us1.download.dyned.com/courses/UP2DATEU.EXE indirdiğiniz dosyayı çift tıklayın, unzip deyin, ardından dyned klasörüne gidin (yerel disd c de- dyned in kurulu olduğu klasör) update. exe dosyasını çalıştırın... karşınıza tüm güncellemelerin yüklü olduğu çıkarsa dahi DynEd Applications kısmını tıklayın güncelleyin... olay çözülüyor... kolay gelsin...

Hocam bu yöntemide denedim bir defa düzeldi yine aynı hata.Başka çözümü var mı?
Herşeyi deniyorum ama düzelmiyor.Gittikçe floatin point not loaded hatası olan bilgisayarlar artıyor.
Başka çözüm deneyen varmı? dyned 2.7 de denedim.

üfff ya, nedir bu dyned illeti.. bizi format atmaktan daha çok zorluyor.. :verymad:

Arkadaşlar olmuyor bazı sitelerde bunu gidermek için programlar var 1-2 saniyede yükleniyor onu açıyoruz yine aynı hata başka şeyler çıkıyor :verymad: :verymad: :verymad: :-1: Artık sıkıldım uğraşmıyorum..

arkadaşlar virüsten kaynaklandıgı yok. sistem hata veriyor .ve programı güncellemek gerek. aşağıda dyned destek servisinden çözümü görebilirsiniz.ancak ben usb dyned kullanıyorum.sistem hata verince programı silip tekrar kurup güncelliyorum.dyned simgesini masa üstüne sürükledigim zaman otomatik olarak kurulmuş oluyor.
http://www.dyned.com/cgi-bin/WebObjects ... faq?id=653

mustafa_ogr' Alıntı:
Vestel Promegalarda ilk defa "floating point support not loaded" sorunuyla karşılaşıyorum.

http://www.dyned.com/cgi-bin/WebObjects ... faq?id=653

Adresinden indirilmiyor.

Elinde indirilmiş dosyası bulunan varsa gönderebilir mi? Veyahut daha farklı bir çözümü olan var mı?

Teşekkürler?
format attım kurdum yine aynı şey oldu, elinde bu dosya olan arkadaşlar, lütfen yardım edin

DynEd'in sorunsuz çalıştığı bilgisayarlarda C/Program Files/Dyned klasörü altında ne var ne yok hepsini flash diskinize kaydedin ve sorun yaşadığınız diğer bilgisayarlarda C/Program Files/Dyned klasörüne atın. Sonra da hayatınıza kaldığınız yerden devam edin...

Geri