Dyned ile ilgili bir bakarmısınınz

Kodla Büyü

canisi466

Üye
Öncelikle söylemek isterim ki bu foruma yeni üye oldum.Bir öğrenciyim.Siz büyüklerimden yardım almak istiyorum.Dyned programının cd si bize değıtıldı ben arkadaşlarımın cd leri ilede denememe rağmen hiçbir şekilde tam kuramıyorum. Sorunum aynen şöyle ; Benim işletim sistemim windows 98 . Kurulumu yaptıktan sonra cd yi çıkartıyorum.Güncelleştirmelere giriyorum. Tüm güncelleştirmeleri alıyorum.Hiç yıldız kalmıyor.Ama benim güncelleştirme tablomda First English v4.1 ve öbür sistem yok (v4.0 olan) ne yapmam gerekiyor en az 100 kere silip kurdum biryol gösterirmisiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar...

Bende de şu sorun var;

Dynedi yüklüyorum. Dyned courseware midir nedir ona giriyorum. "installising Quick Time" diyor. yükledikten sonra dyned ekranında bir grilik çıkıyor. ve sonrada hata ayıkla hata raporu gönder gönderme çıkıyor! yardım lütfen :cry:

slm
öncelikle bilgisyarınızdaki dyned ilgili tüm dosyaları silin sonra dyned i saglam çalısan bi bilgisyarın yerel disk C- program files iindeki dyned i aynen bi flash disk e kopyala evindeki kendi pc nin yereldisk C-Program files in içine yapıştır TAMAM.sonra dyned dosyası içindeki LAUNCHERW. yi masaüstüne at. ok iyi çalışmalar ama iki gündür dyned baglantısı yok haberiniz olsunn selamlar

Geri