DynEd Problemleri

Kodla Büyü

DynEd ile probleminiz var mı?

• Evet!

Oy: 21 52.5%
  • Hayır!

Oy: 2 5.0%
  • Zaman zaman oluyor..

Oy: 9 22.5%
  • Sık sık karşılaşıyorum..

Oy: 8 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
:!: Hepimizin DynEd ile ilgili farklı sorunları var. Herkes her sorununu yazsın, hep birlikte çözüm bulalım!

Benim sorunum: Güncelleştirme yapılamaması... Sürekli "internet bağlantısını kontrol edin!" diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

sayın hocam forumda verılmıs olan dyned guncel surumunu ındırın ve klasorunu program fıles altına oldugu gıbı kopyalayın sorunsu zbır sekılde calısıyor

Sonunda çalıştırabildim!! Çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook tşk. ederim! Bu site olmasaydı kara kara düşünüyor olacaktm!! :alkis: :+1: :D

Çok soru soran bi üye gbi olmak istemem ama, şifre değiştirme işlemi nerden yapılıyor acaba?

Ayrıca küçük bir not eklemek istiyorum: Herkes problemlerini söylesin lütfen! :oops: :roll:

Son sorduğum soruya gerek kalmadı.. Onu da ben açıklayayım:

Dyned açılınca, şifrenizi yazıyorsunuz, sonra aşağıdaki "düzenle"ye tıklıyorsunuz, ordan her şeyi ayarlayabilirsiniz, en son çıkan pencereden de şifre değiştirilebiliyor.

[Kendin sor kendin cvpla gbi oldu ama :) ]

arkadaşlar ben dyned e bi çözüm bulamadım ve bıraktım sizde durum nasıl program kaldırılmaz mı?

seyla' Alıntı:
benim sorunum server la hep bu sorun karşıma çıkıyor

Hocam server sorunu en güzel sorun, dyned raporu hazırlayıp server'lar sorunlu olduğu için şu - şu tarihler arasında çalışma yapılamamıştır dersiniz olur biter. Biz öyle yapıcaz.

Re:

konusmakyasak' Alıntı:
Sonunda çalıştırabildim!! Çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook tşk. ederim! Bu site olmasaydı kara kara düşünüyor olacaktm!! :alkis: :+1: :D
Senin yerinde olmak isterdim. Arkadaşlara çok teşekkür ederim, sorularımın çoğunluğuna cevap verdiler, ama beko faz 1 le yapamadım.
Haftaya kasalardan birini Eğitici Formatörlere götüreceğim. İnşaallah güzel bir çözüm bulurlar.

4-5 ay önce Milli Eğitime yazı yazdım, çalışmıyor diye.. Başka bir okulda çalıştığını söyleyim işi bana havale ettiler. Bende EBİTEFO lara söyledim. Ben beşir edemedim diye. Onlarda bir kasa getir, biz halledelim, sende sabit diskleri kopyalarsın dediler. İnşaallah olacak...

İşin ilginç tarafı okuldaki Dynetten sorumlu ingilizce öğretmenini 15-20 okulun sorumlusu yapmışlar. Allahdan bizimkisi bilgisayardan iyi anlıyorda bazı branşdaşlarım gibi sinirden çatlamıyorum.

arkadaşlar bizim labdada bütün pc lerde internet olmasına rağmen
bazıları dynede girerken bazı pclerde dyned sunucusuna bağlanamıyor raporu veriyo. sorun ne olabilir acaba.

arkadaşlar kendi dynetime girince dynet çalıştırma hatası dior ama aynı bilgisayardan arkadaşımınkine giriyom oluyor :( :?: :!:

Geri