DYS Katılımsız Kurulum Paketi

Kodla Büyü

omerfd

Aktif Üye
https://yadi.sk/d/qwaBAF-PceDys

Döküman Yönetim Sistemi katılımsız kurulum paketidir.
Paket kurulumu sorunsuz yapar ve DYS yi çalışır hale getirir.

Java 8.25 32&64 Bit Sisteme göre kurulum yapar
DYS Java ayarlamalarının hepsini yapar.
eokul,mebbis gibi java ayarlarını ekler
UYAP Döküman Editörünü Kurar.
Tarayıcı DLL dosyalarını kopyalar
Host dosyasını değiştirir.

Kurulumda Antivirüs Host dosyası için engelleme çıkartabilir.
İyi Çalışmalar...

Habib hocam aslında bu paketi bize il mebbis yoneticisi arkadaş verdi.
Ama java surumleri eski ve uyap yoktu. hani elimizde bi taslak oluştu.
bi kaç küçük hatayı giderip yeniden oluşturdum ve bi kaç dys yöneticisi arkadaşa göderdim.
baktım iyi çalışıyor ekleyeyim dedim. tabiki hataları vardır.
isteyenler winrar programını kullanarak dışarı çıkartıp farklı bişeler ekleyebilir.

İki İl MEBBİS Yöneticisi arkadaş bunun üzerinde çalışıyordu da aklıma oradan geldi. O yüzden sordum.

Elinize sağlık.

muhtemelen aynı yerden geldi. biraz da biz bişeler ekledik. şimdiye kadar kolay kolay hata almadım. iş görüyor hocam.

omerfd' Alıntı:
muhtemelen aynı yerden geldi. biraz da biz bişeler ekledik. şimdiye kadar kolay kolay hata almadım. iş görüyor hocam.
Biliyorum Hocam. İlk hazırlandığında eksik ve hataları ilgili arkadaşa bildirmiştik. Güzel bir çalışma. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Hocam bütün ayarlamaları otomatik yapar. Yani aslında bizim manuel yaptıklarımizi otomatik yapıyor. Yönetici olarak calistirirsaniz daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Zaten içini açıp bakabilirsiniz dosyalar filan hep orjinal kurulum dosyaları üzerlerinde herhangi bir değişiklik filan yapılmamıştır.

Ne demek hocam.Aslında geç oldu biraz ama daha 17 kasımda DYS ye geçecek iller var. O grup için iyi olur. Biz elle yaptık bütün bilgisayarlarda ayarlamaları.

DYS java güncellemesi nednneniyle sorunlu bilgisayarda denedim. çok ii sonuç. Perfek
8.1 de ie üzerinde ikinci kez şifreyi girdikten sonra giriş yapabiliyoruz. bilmiyorum normal mi?

Hocam Windows 8.1 De hiç denemedim. Kurumda yok gibi. 1 yada 2 kişide vardı onlarada elle kurulum yapmıştım bozmak istemedim. Aslında üzerinde biraz daha uğraşıp daha güzeli çıkabilir.

Geri