EĞİTİM BİR-SEN'den Fişleme Rezaleti!

Kodla Büyü
Hiçbir sendika üyesi değilim ve olmayacağımda. Ama böyle bir belgeyi burada paylaşıyorsanız dayanağını da söylemelisiniz, böyle bir belgeyi herkes hazırlayıp taratıp internet ortamında paylaşabilir. Bence orjinali varsa onu paylaşın, yoksa da böyle paylaşımlar yapmak karşı tarafı zan altında bırakmaktır, günah almaktır.

Eğer gerçekse vay anasını vay! Yazıklar olsun böyle Torpilci ülkeye böyle yönetime.

Hocam kimin haber yaptığı önemli değil, eğer sıkıyosa orjinalini paylaşacaklar, eğer varsa ki böyle bir rezalet hemen gereği yapılmalıdır, bunlar ağır ithamlar, militan diyosun adamlara, faşist diyosun. Ama böyle bir belgenin resmi olanını da yayınlayamıyorsan kimseyi zan altında bırakmamak gerekli diye düşünüyorum. Resmi olarak yayınlayamayacaklarsa bu ortalığı karıştırmaktan başka bişey değil.

valla eğer ellerinde belge yoksa malum sendika dava açsın tese ..
ama genel ititbarıyla tüm ülkede atamalar buna benze yapılmadımı..belge olmuş olmamış ne farkeder..haaa yoksada kendine güveniyorsa dava açsın nokta....

Abi olur mu resmi veya farketmez, bir belge kesinse yayınlarsın ve gereği yapılır, yoksa ortalığı karıştırmaktır niyeti bunu bu şekilde atan adamın.

Bu şekilde ne olacak rivayet olarak ortalıktan kaybolacak, resmi olursa olayın nerede olduğu belli olursa bişeyler yapılır, yetkililer açıklama yapar, kimse bu rezilliği yapan bedelini öder. Yoksa bende birazdan hazırlayıp bir belge paylaşayım, ne işe yarar ki?

valla hocam haber sitelerine haber yaptırabiliyonmu..haber siteleri haber yaptırabiliyosan :alkis: :alkis: :alkis:

benim bulunduğum ilde bütün idareciler malum sendikadan..müdür yardımcılarını bile malum sendikadan oldu..siz daha neyin hesabını yapıyorsunuz..

Valla hocam zaten ben kimi tanıyosam aynı sendikadan, böyle olması çok normal değil mi? Tanıdığım öğretmenlerden 1 kişi hariç gerisi aynı sendikadan, bu hesaba göre çok normal değil mi? Bu arada kimseyi savunduğum felen yok öyle bişey de anlaşılmasın, sadece yayınlıyosunuz madem orjinalini yayınlayın, gerekli işlemler yapılabilsin, kimse de zan altında kalmasın. Böyle şeyler ilgili sendikayı güçlendirmekten başka işe yaramaz, bir iddaa atıyosun ortaya asılsız olarak kalıyo, ispat edemiyosun.

ben atmıyorum haber sitesi atıyor..senin bulunduğun yerde hepiniz aynı sendikadan olabilirsiniz ama bizim okulun yarısı farklı sendikadan..haktan adaletten haramdan bahsedipte sonra birilerinin yerine geçmek.nerde burda hak adalet helal lokma!
elbet kul sormazsa Allah soracaktır değilmi hesabı!

"Şüphesiz Allah, emanetleri ehline (sahiplerine) teslim etmenizi ve insanlar arasında hükmettiğinizde adaletle hükmetmenizi emrediyor. Bununla Allah, size ne güzel öğüt veriyor!.. Doğrusu Allah, işitendir, görendir." (Nisa 58)

yok hocam zaten söylediklerim sana veya paylaşımına değil, bu belgeyi kim yayınladıysa onlara, seninle bir alakası yok.

mclaren' Alıntı:
yok hocam zaten söylediklerim sana veya paylaşımına değil, bu belgeyi kim yayınladıysa onlara, seninle bir alakası yok.

eğer böyle bir şey yoksa dava açarlar inşallah..ama gidişatımız iyi değil...

Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin, o işini bilir bence. Sopası yok derler ama var illa ki, zamanı gelir :) Hangi sendikadan müdür gelirse de gelsin işim olmaz, ben işime bakarım, yönetmeliğim belli, yönergem belli, görev sınırlarım belli.

her şey gözümüzün içine soka soka yapılıyorken neyin belgesini bekliyorsunuz? Belge isteyen gözlerini açıp iyi baksın.

geröeklik arayan mı var hala yuh yani.
atama sonuçlarına bakın bakalım öncekinde kaç ebs li atanmış ? kaç aktifsen egitim sen türk eğitim sen atanmış ?

komik yorumlar yapmayın yoktur diye.

Ahirette hakkı yenenler hesabını soracak nasıl olsa.

"Yarın Hakk'ın huzuruna varınca / Süleyman'dan hakkın alır karınca"

"Üyemiz, karakterli biri" yazıyor bütün üyelerinin yanında çok komik :)

Belge gerçekse belgeyi hazirlayanlar gerçekten karasktersiz.ben onu bunu bilmem.

"çook tehlikeli değerlendirilmemeli" ne demek arkadaş?!!

hayır sen beni neden neyle hangi vasıf ve yetki ile değerlerdiriyorsun. ben rafta duran bir malzememiyim?!!
bunlar yeni ama ACEMi bir yapılanmanın eline yüzüne bulaştırdığı ve az zaman sonra patlayacak olan bir yığın insan grubudur.

Bir bunlara bir de EBS üyelerine bakınca en hoşuma giden şey
"HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR" hadisi...

mclaren' Alıntı:
Hiçbir sendika üyesi değilim ve olmayacağımda. Ama böyle bir belgeyi burada paylaşıyorsanız dayanağını da söylemelisiniz, böyle bir belgeyi herkes hazırlayıp taratıp internet ortamında paylaşabilir. Bence orjinali varsa onu paylaşın, yoksa da böyle paylaşımlar yapmak karşı tarafı zan altında bırakmaktır, günah almaktır.
Eğitim bir senli olup da bunu inkar edenin...

Binlerce öğretmen kuyruğa girip üç tane acayip sorulara muhatap olup müdür olma yarışına girmiştir. sorulardan bir tanesi genel kültür ilgili bu sorular aslında pekte kimsenin bilemeyeceği sorulardan hazırlanmış ve komisyonun işi kolaylaştırmıştır. bir soru bilemediğinde eğer o kişi istenmeyen adamsa 68 alır istenen adamsa 85 alır. hiç soru bilmiyorsan ve istenen adamsan 70 e kadar zorlarsın . mülakat işte böyle güzel bir şeydir. hele müdür olma kapasiteniz yok diye müdürlükten uzaklaştırılanların hala müdür olmak için mülakata girmesi de çok garip. unutmayın onur koltuktan daha önemlidir. bu beyaz müslümanların yeni türkiye taktiğidir.

Ülkenin çivisi çıktı zaten ama malum sendikadan müdür olanlar kul hakkı yemenin dinimizde karşılığı olduğunu unutmasın!

Hakan25' Alıntı:
mclaren' Alıntı:

Evet, sözümün arkasındayım. Bunları söylemek için illa ki bir sendikaya üye olmak, uzak veya yakın olmak gerekmiyor. Siyasetin maşası olmayan, hiçbir ayrımcılık gözetmeden öğretmenler için çalışan bir sendika bulursam üye olurum, yoksa asla..

Şimdi o lafı yicek misin hocam.

mclaren' Alıntı:
Hakan25' Alıntı:
mclaren' Alıntı:

Evet, sözümün arkasındayım. Bunları söylemek için illa ki bir sendikaya üye olmak, uzak veya yakın olmak gerekmiyor. Siyasetin maşası olmayan, hiçbir ayrımcılık gözetmeden öğretmenler için çalışan bir sendika bulursam üye olurum, yoksa asla..

Şimdi o lafı yicek misin hocam.

burda bir şube müdürü kendisi itiraf etti. EBS nin bu müdür ve müdür yardımsının seçilmesine müdahele ettiğine yoksa sen inanmıyormusun. yani bu millet iftiramı atıyor. evet belgesi var. ama belgeye gerekte yok bu işler açık açık yapılıyor, belgeye ne hacet. velevki belge olsa ne yapacaksın çerçeveletip odana mı asacaksın. ayrıca sen gerçekten hiç bir sendikaya üye olma

Geri