Eğitek Dergi_Kasım Aralık Sayısı

Kodla Büyü
Dergide BT Öğretmeni ile röportaj yapmışlar kimse normdan kadrodan formatörülükten ders saatlerinden bahsetmemiş, körler sağırlar birbirini ağırlar...

röportaj yapılan kişi büyük ihtimalle bilişim tek. öğretmeni değil başka bir branştandır.Eğer öyleyse nasıl olsa onların kaçış yeri var

keyloger' Alıntı:
Dergide BT Öğretmeni ile röportaj yapmışlar kimse normdan kadrodan formatörülükten ders saatlerinden bahsetmemiş, körler sağırlar birbirini ağırlar...

Sayın hocam burada BT öğretmeni ile değil, Eğitici Formatör ile röportaj yapıldı. Amaç da ilde yapmış oldukları çalışmaları anlatmaları.

eğitek kulağını tıkamış gözünü kapatmış olanlara duyarsız bakıyor hiç mi tepki vermez hiç mi bakana bak bakan bey burda bilgisayar öğretmenleri diye bir branş var sorunları şunlar demez, varsa yoksa kendi koltukları dergilerinide onlar okusun

erdx' Alıntı:
keyloger' Alıntı:

Sayın hocam burada BT öğretmeni ile değil, Eğitici Formatör ile röportaj yapıldı. Amaç da ilde yapmış oldukları çalışmaları anlatmaları. Bilmeden konuşmayın.
Sayın Hocam sizinle polemiğe girmek istemezdim ama bilmeden deil yazıyı okudum, sanki Eğitici formatör arkadaşlar bizlerin durumunu bilmiyor, bilmiyorlarsa bu onların ayıbı bizim deil...
ben her cümlede bunun üstünde konuşsun demedim ki cümle arasında bu durumdan bahsetseymiş keşke dedim...
Foruma bakarsanız genel olarak konular görevlendirme sorunları, norm sorunları, ders sorunları, belirsizlik...
Sizin konunuzun ve uzmanlık alanınızın bu olmadığını biliyorum ama hazır denk gelmişken söyleyeyim sizde bilin istedim, iyi çalışmalar...

Hocam keşke konu "Bilişim Öğretmenlerinin sorunları" olsaydı. Emin olun o tür soruları çok rahatlıkla sorardım. Ama benim burdaki amacım, diğer sayılarda olduğu gibi sadece Eğitici Formatör Öğretmenlerin İllerinde yapmış oldukları çalışmaları tanıtmak. Ve sorular da haliyle bu çerçevede.

Kusura bakmayın. :)

Yapılan ropörtaja bakın Allah aşkına. Cümleler sanki bir kitaptan kopyala yapıştır yapılmış. Kendimi bir yönetmelik okuyor zannettim. Klişe laflar, eğiticinin görevlerini direk yazmışlar. Fotoğrafada dikkat ederseniz adam direk tamiratla uğraşıyor :verymad: Yani diyorlar ki siz tamircisiniz ve öylede kalacaksınız. Sanki çekilecek başka fotoğraf yok ya da poz yok direk bunu koymuşlar. Bu bölümü okuduğuma inanın çok ama çok pişmanım. Zaten bu forumdakilerin %90 ı aynı benim gibi. Bize artık Ali Hocam, Veli Hocam, Mehmet Hocam demiyorlar, Formatör diyorlar. Ve bu lafa artık çok gıcık oluyorum. :verymad: :verymad: :verymad:

erdx' Alıntı:
Hocam keşke konu "Bilişim Öğretmenlerinin sorunları" olsaydı. Emin olun o tür soruları çok rahatlıkla sorardım. Ama benim burdaki amacım, diğer sayılarda olduğu gibi sadece Eğitici Formatör Öğretmenlerin İllerinde yapmış oldukları çalışmaları tanıtmak. Ve sorular da haliyle bu çerçevede.

Kusura bakmayın. :)
Hocam sizden ricamız gelecek sayılarda bu konu hakkında da bir iki sorabilmenizdir...

keyloger' Alıntı:
bizi neden koysunlar hocam. tek bir sebeb söyle onlar açısından bizimle ilgili haber olması için

Geri