eşime doğum günü hediyesi

Kodla Büyü

gelişimci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar eşimin doğum günü 1 haziran ona ne hediye alacağıma karar veremiyorum :(
çocukken hiç uzaktan kumandalı helikopteri olmamış oyuncak mağazasına girdiğimizde onlarla acayip ilgileniyor bazen de bana bi almadın diye takılır
acaba onu mu alsam şöyle en afillisinden ya da daha gerçekçi bir hediye mi ya da ikisi mi :?: :D

Bence süper fikir bu hocam..
erkekler oyuncak araba,helikopter bu tarz şeylere bayılıyorlar
benim eşim de öyle maket uçaklara, kumandalı araba yada helikoptere bayılır..
ya da maddi olarak sıkıntı olmazsa P.S ya da oyun konsolları var ya onlar da inanın erkeği mest eder :)

geçen bir arkadaşım koyu fenerli olan eşine adının yazılı olduğu bir fenerbahçe forması yaptırdı. fanatiklere güzel bir hediye olabilir

oyun konsollarını bi ara alalım falan diye konuşmuştuk ama istemedi o zaman hiç işime gücüme bakamam zaten vaktim yok demişti o yüzden ondan yırttım :D
evet evet ben en iyisi o helikopteri ona alayım beraber oynarık :lol:
benimki de koyu beşiktaşlı ama kocaeli de nerede beşiktaş mağazası var bilmiyorum bile ilgim olmayınca

Hocam alacağınız model uçak, araç ya da helikopter emin olun ki eşinizi çok mutlu edecektir. sakın oyuncaklarla karıştırmayın benim bahsettiğim modeller gerçeğine yakın özelliklerde yapılıyor sadece 1/10 gibi ölçeklenmiş oluyorlar.

leventgenc' Alıntı:
Hocam alacağınız model uçak, araç ya da helikopter emin olun ki eşinizi çok mutlu edecektir. sakın oyuncaklarla karıştırmayın benim bahsettiğim modeller gerçeğine yakın özelliklerde yapılıyor sadece 1/10 gibi ölçeklenmiş oluyorlar.
TABİ Kİ HOCAM OYUNCAK ALSAM ADAM KAFAMA FIRLATIR DİYORMUŞUM :p
tabi ki dedikleriniden alacağım zaten bakalım yüzündeki mutluluğu şimdiden tahmin edebiliyorum :++:

Benim eşimin de doğum günü 1 haziran :) O da çok sever maketleri filan. ben de mi sizin aldığınızdan alsam :roll:

arkadaşlar bende öla bişe alsam yeğenimin doğum günü 25 mayısta, resmini felan fiyatı koysanız :oops:

:) bir yerde görmüştüm ama hatırlamıyorum gold mağazalarında da var büyük oyuncak mağazalarında da
fiyat tamamen esnek alacağınız maketin özelliğine göre değişir 40-50 ye de var 100-200 e de
ama ben o kadar uçmam orta halli bir şey yeter :D

gelişimci' Alıntı:
:) bir yerde görmüştüm ama hatırlamıyorum gold mağazalarında da var büyük oyuncak mağazalarında da
fiyat tamamen esnek alacağınız maketin özelliğine göre değişir 40-50 ye de var 100-200 e de
hocam 40-50 ye bulamazsınız o kadar ucuz değil malesef model araçlar.

leventgenc' Alıntı:
gelişimci' Alıntı:
hocam 40-50 ye bulamazsınız o kadar ucuz değil malesef model araçlar.
geçen sene 40 ya da 60 tı hatırlamıyorum kampanyada bir üründü hatta uçurduk helikopteri öyle güzeldi ki
ben 400-500 tl vereceğime gerçeğini alırım daha iyi :p :puhaha:

gelişimci' Alıntı:
hocam siz sanırım aşağıdaki linkte olan model arabalardan bahsediyorsunuz. onlar sadece süs yada koleksiyon için kullanılıyor. almadan önce 2 kere düşünün bence. eğer eşiniz bunların koleksiyonunu yapmıyorsa bu hediye onu mutlu etmez hocam.
http://www.hepsiburada.com/Liste/ma...ay31297&categoryId=296159&SKU=OYUNNCMAY312972

gelişimci' Alıntı:
geçen sene 40 ya da 60 tı hatırlamıyorum kampanyada bir üründü hatta uçurduk helikopteri öyle güzeldi ki
ben 400-500 tl vereceğime gerçeğini alırım daha iyi :p :puhaha:
zaten gerçeği sayılır :)

leventgenc' Alıntı:
gelişimci' Alıntı:
hocam siz sanırım aşağıdaki linkte olan model arabalardan bahsediyorsunuz. onlar sadece süs yada koleksiyon için kullanılıyor. almadan önce 2 kere düşünün bence. eğer eşiniz bunların koleksiyonunu yapmıyorsa bu hediye onu mutlu etmez hocam.
http://www.hepsiburada.com/Liste/ma...ay31297&categoryId=296159&SKU=OYUNNCMAY312972
yok hocam sen de ne yaptın yaw o alınır mı koca adama :lol:

onun da hastası çok hocam öyle demeyin :)
neyse tamam sustum :lol:
ben alırsam buraya koyarım resmini de fiyatını da ama 100 ü geçmez benm alacağım eşim buna o kadar para mı verdin deyip siinirlenir :lol: bir de doğum gününü rezil etmeyelim adamın :mrgreen:

HANIMLAR ÖYLE GÜZEL FİKİRLERİNİZ VARKİ HAYRAN OLDUMM HEPİNİZE KUCAK DOLUSU SEVGİLER...
BENMKİNİN D.GÜNÜ DE 12 MAYIS HADİ BANA KOLAY GELSİN :d

ogretmen_pc' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/Liste/woddon-salvation-46-yuksek-stabiliteli-gyrolu-helikopter/productDetails.aspx?productId=oyuntecwd0546g&categoryId=1201002

bu güzelmiş aslında
işte hem uygun hem güzel yeter bu kadar kocalarımıza fazla şımartmaya gelmez :p

Hocam hangisinden aldığınıza dair bize dönün de sonra. hangisi güzelse biz de değerlendirelim, alalım, bakalım falan :)

tamam ama ben 1 hazirandan önce alırsam hayatta dayanamam veririm :mrgreen: kendimi sıkmam lazım ve doğum gününe 1 gün kala almam lazım ama ben gezer değerlendiririm dönerim size

zik_zak' Alıntı:
eşimin doğum günü 26 ocak seneye ona lig tv galatsaray paketi alıp hediye edicem :D
hocam Ocak ayına kadar beklemeyin sezon başında alın daha çok sevinecektir eminim. doğum günü hediyeni erken aldım dersiniz :)

bu arada ben de sizden yardım isteyeyim :) kız arkadaşımın 17 Haziran doğum günü, ayrıca 9 haziran da yıl dönümümüz. Heeelp meeeee... :)

Geri