eşime doğum günü hediyesi

Kodla Büyü
leventgenc' Alıntı:
zik_zak' Alıntı:
eşimin doğum günü 26 ocak seneye ona lig tv galatsaray paketi alıp hediye edicem :D
hocam Ocak ayına kadar beklemeyin sezon başında alın daha çok sevinecektir eminim. doğum günü hediyeni erken aldım dersiniz :)

aslında doğru diyosunuz hocam, sezonun ortasında almak saçma olur :)

erkeklere hediye almak dünyanın en zor işlerinden biri, hele benimki gibi kendi aldıklarını bile beğenemeyen biriyse :shock: işyerinde masasına koyması içim sevdiğiniz bir fotoğrafı çerçevetelebilirsiniz, daha önce yazan oldu mu bilmiyorum.

benim eşiminde dg 1 haziran ama maketlere arabalara ve futbola çok fazla ilgisi yok, hep kıyafet alıyorum değişik bişey olsaaaaa

Ya benim eşimin maketlermiş, futbolmuş, bilgisayar oyunlarıymış, hiç alakası yoktur. Ve ona hediye seçmek çok zor. Ben de onun beğendiği bir kıyafeti alıyorum. Ne yapayım :(

ben eşime playstation alsam beni yere gge sıgdıramaz sevinçten :++: ama almam oksa basından kalkmaz

hayat86' Alıntı:
ben eşime playstation alsam beni yere gge sıgdıramaz sevinçten :++: ama almam oksa basından kalkmaz
:puhaha:
aman hocam sakın zaten iş hayatından yüzlerini zor görüyoruz hele de benim gibi ilgiyi seven bir bayansan sakın alma :wink:

gelişimci' Alıntı:
hayat86' Alıntı:
:puhaha:
aman hocam sakın zaten iş hayatından yüzlerini zor görüyoruz hele de benim gibi ilgiyi seven bir bayansan sakın alma :wink:
aynen hocam ben de öyle düşünüyorum.. :)

arkadaşlar eşlerinize babalar gününde ne alacaksınız... benim eşim baba adayı ama güzel bi hediye almak istiyorumm :)

gelişimci' Alıntı:
hayat86' Alıntı:
ben eşime playstation alsam beni yere gge sıgdıramaz sevinçten ama almam oksa basından kalkmaz

ilahi hocam...ilgiyi sevmeyen bayan varmıdır acep düya yüzünde :D
Ben anneler gününnde eşime birşey almıyorum o da bana babalar gününde almıyor :idea:

seyma' Alıntı:
ben de var bunlardan bi tane :) Eşin sana da alsın :)

güzel günlerde kullan çok hoşmuş "vav"ın anlamı da güzelmiş... eşime desem bilmem ki alır mı neyse evde sayfayı açık unutmuş gibi yapayım da belki görür :D

Geri