E Dergi için Öneriler

Kodla Büyü

yasin613

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul için e dergi yapacağım, fliphtml5 kullanacağım ilk kez yapacağım için tavsiyeye ihtiyacım var.

1- Dergiyi word ya da canva da düzenleyip fliphtml ye mi aktarayım yoksa yazıları wordden alıp tasarım kısmını fliphtml de mi halledeyim?

2-Ücretsiz üyelik kullanacağım kısıtlama çok mu? (Dergiyi biraz yayınlarız sonra pdf olarak kalabilir)

3-Fliphtml den daha kullanışlı bir uygulama var mıdır?

Daha önce dergi yapan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

güzel bir içerikmiş, ses olmaması biraz kötü ama ücretsiz kullanım için bu da yeterli canva ya dafarklı uygulamaları kullanarak tasarımınızı yapıp pdf hale getirdikten sonra buraya upload edip yayınlayabilirsiniz, daha mantıklı olur

güzel bir içerikmiş, ses olmaması biraz kötü ama ücretsiz kullanım için bu da yeterli canva ya dafarklı uygulamaları kullanarak tasarımınızı yapıp pdf hale getirdikten sonra buraya upload edip yayınlayabilirsiniz, daha mantıklı olur

Hocam Edebiyat hocası ses kullanmayacak galiba. Yazı fotograf falan vereceğim dedi bir de youtube videosu koyarız falan dedi ama onu da linkle gömebiliyoruz herhalde.
Fliphtml de tasarım zor gibi geldi (ücretsizde kısıtlı) Canva'dan başladım sayfaları orada ayarlayıp fliphtml de dergi haline getireceğim.

Okul için e dergi yapacağım, fliphtml5 kullanacağım ilk kez yapacağım için tavsiyeye ihtiyacım var.

1- Dergiyi word ya da canva da düzenleyip fliphtml ye mi aktarayım yoksa yazıları wordden alıp tasarım kısmını fliphtml de mi halledeyim?

2-Ücretsiz üyelik kullanacağım kısıtlama çok mu? (Dergiyi biraz yayınlarız sonra pdf olarak kalabilir)

3-Fliphtml den daha kullanışlı bir uygulama var mıdır?

Daha önce dergi yapan arkadaşlar öneride bulunursa sevinirim şimdiden teşekkürler.
Hocam biz canvada sayfalari hazirlayip pdf indirip flipsnake yükleyerek çalıştık. Herseyi canvada yapmanız kolay olacaktık. Sayfa sınırlaması 30 du sanirim, yayın icinde 5 sınırlaması vardi

Her şeyi canvada yapın. PDF olarak yayınlayın. Flip görsel olarak iyi ama okunması zor oluyor.

cevaplar için teşekkür ederim. Canva da başladım, hem pdf olarak hem de fliphtml de yayınlamayı düşünüyorum.

Geri