E-okul şifremi değiştirdim.Giriş yapamıyorum hata veriyor.

Kodla Büyü

rainman

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar. E-okul şifremi değiştirdim.Giriş yapamıyorum aşağıdaki hatayı veriyor.

Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz.
Neden kaynaklanabilir acaba ????

eski şifreni dene belki işlem yapılmamıştır. Olmazsa eğer e-okula kim bakıyorsa yönetici modülünden şifreni tekrar versin.

hocam şifre yanlış demiyorsa server da sorun vardır. Şifre değiştirmene gerek yok. Malum şu zamanlar çok yoğunluk var. Bir müddet sonra tekrar dene

sağolun arkadaşlar idareye söyliyim. şifre değiştirirken iki tane ekran geldi bi tanesinde değişip onayladım sonra yeni şifreyi isteyen bir pencere daha çıktı.onu kapattım.ondan mı bilmiyorum?????hala aynı sorunu yaşıyorum.İdare halleder inşallah yarın.

Re: YARDIM - E-okul şifremi değiştirdim.Giriş yapamıyorum hata v

aynı sorunu ben de yasadım okulun yönetici şifresini değiştirdim ama sürekli hata veriyordu öğretmen şifresi ile giriş var ancak yönetici girişi sırasında hata olustu daha sonra tekrar deneyiniz diyordu sorun sundan kaynaklanıyormus :

e okula en fazla 10 karakterden olusan şifre girmek gerekiyormus ancak bazen 11 yazsanız bile 10 karakterini kabul ediyormus sistem baktım şifrem 11 karakter son karakteri girmeden denedim hemen acıldı aynı sorunu yasayan arkadaslar varsa şifreyi sayıp en son onuncu karaktere kadar girin kesin çözüm demiyorum ama benimki böyle çözüldü

Re: YARDIM - E-okul şifremi değiştirdim.Giriş yapamıyorum hata v

neşem' Alıntı:
aynı sorunu ben de yasadım okulun yönetici şifresini değiştirdim ama sürekli hata veriyordu öğretmen şifresi ile giriş var ancak yönetici girişi sırasında hata olustu daha sonra tekrar deneyiniz diyordu sorun sundan kaynaklanıyormus :

e okula en fazla 10 karakterden olusan şifre girmek gerekiyormus ancak bazen 11 yazsanız bile 10 karakterini kabul ediyormus sistem baktım şifrem 11 karakter son karakteri girmeden denedim hemen acıldı aynı sorunu yasayan arkadaslar varsa şifreyi sayıp en son onuncu karaktere kadar girin kesin çözüm demiyorum ama benimki böyle çözüldü
evet hocam eğer 10 karakterden fazla ise ilk 10 karakteri gir sorunun büyük ihtimalle düzelecektir

valla bende bu sorunu yasadım 2 gundur deli gibi uğrasıyom girmeye hata veriyodu.benım sıfrede 11 karaktermış 1o karakterını gırdım açıldı iyi ki varsın bilgisayarbilişim.net iyi ki varsınız arkadaslar çok sağolun ya rahatladım valla bıde okul sifresı değiştirdiğimiz....

Geri