E okul açıldı.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
ali_cmen' Alıntı:
E-OKUL'a suikast düzenlemiş asker :p Krokileri yarın Taraf gastesi yayınlar artık.
Elle çizilmiş E-okul krokisi :mrgreen:

Bu işi de Ergenakon'a atmazlarsa iyidir. :puhaha:

E-OKUL'a suikast düzenlemiş asker Krokileri yarın Taraf gastesi yayınlar artık.
Elle çizilmiş E-okul krokisi

Bu işi de Ergenekon'a atmazlarsa iyidir.

karne nereden basılıyor arkadaşlar..Daha önce hic basmadım da heyecanlıyım:)

Açıldı bende

hızlı ders notu girişindeki raporları tıkla hocam. karneleri seçinde de pdf olarak kaydet. yarın ne olcağı belli olmaz. yine kesilir falan elinin altında kayıtlı olsun

BİRİNCİYİM. SABAHA KADAR DA BEKLERİM. BU NEDİR YA. HER KARNE DÖNEMİNDE GECE BEKÇİLERİNE DÖNDÜK.

kisnorbo' Alıntı:
hızlı ders notu girişindeki raporları tıkla hocam. karneleri seçinde de pdf olarak kaydet. yarın ne olcağı belli olmaz. yine kesilir falan elinin altında kayıtlı olsun
Eyvallah saolasın hocam. Dedğin gibi pdf oalrak kaydedecektim bende ama karne basımı hangi rapodun içinde onu bilemedim. Teşekkürler tekrar.

AÇILSA KAYDEDECEĞİZ ZATEN. BEN KAYDETTİM NOT DÜZELTMELERİNİ YAPACAĞIM. TAKDİR TEŞEKKÜR BASARKEN KAYDIRMA YAPAR MI? ONLARI DA KAYDETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM...

Kurum koduna göre sırayla girelim arkadaşlar. Yavaş olun. Fazla yüklenmeyin. Göçertiriz sonra.

DEĞİL KURUM KODU. SADECE BU SİTEDEKİLER SIRAYA GİRSE BUNUN AÇILACAĞI YOK. DÖNEN TEKERLEKTEN BAŞKA BİR ŞEY YOK...

yine tıkandı anlaşılan bu işi beceremeyecekler, karneler sömestır dönüşü verilecek böyle giderse.

evet ya çok yavaş . bu sayfayla meb bağlantısında olsak kesin kafayı yeriz. en iyisi gece halletmek işi

okuldan bir laser yazıcı ve 500' E yakın karne getirdim. açılırsa basmaya başlayacam. sizce kaç saat sürede yazarım eokul tıkır tıkır çalışırsa

bu kadar plansız programsız hareket etmenin sonucu...
1-4 ocak tarihlerinde çalışan meb sistemini güncelleyeceğim falan diye çalışmaz duruma getir...
meb.gov.tr siteyi güncelleyeceğim diye yüzüne gözüne bulaştır...
bana göre meb bu plansız ve programsızlıktan ve sonuçlarından ders çıkartmalı.....
aslında deveye demişler neden boynun eğri.....
umarım kabak öğretmenlerin başına patlamaz...

ARKADASLAR BEKLEMEYİN BEN KARNELERİ ELLE DOLDURMAYA BASLADIM BİLE

böyle bir zulüm görülmedi ya sabah saat 8 den buyana e-okul uğraşıyoruz. bir sürüde tel geliyor neden bağlanmıyor diye bana.ben nerden bileyim neden bağlanmıyor ip mi bu bağlayalım biz

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri