E okul açıldı.

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
aysegul_' Alıntı:
bari boş durmayalım, şiir besteleyelim...

Bekledim sabahlara kadar, sen yine gelmedin.
Farem, klavyem aşındı senin açılış sayfalarında
Sen yine gelmedin
Sana harcadığım vakitlere yazık
Sana girilen bilgilere, verilen notlara yazık
Senin karşında oturuken saatlerce
Uykusuz kalan gözlere yazık...
Bekletme gel artık,
Küçücük eller, karne bekler.
Anneler, babalar hesap bekler,
İdare sabır çeker,
Hasret çektirme, gel artık
:D :D :D

evet sonunda bana da keçileri getirttiler :)
süper...
böylelikle içimizdeki gizil güçler de ortaya çıkıyor..
şimdi içimizden biri buna bir de beste yapar..

Ben sabahtan beri hotmaile giremiyorum 2 tane mail gelmiş okuyamıyorum.
Arkadaşlar bari hotmaili rahat bırakın be ya :|

oki88559' Alıntı:
seferzafer hocam siz yenisiniz galiba . Bu haber dün verildi . Bizler onun üstüne şiirler bile besteledik . Vesselam
Yok hocam ben eskiyim de sayfalar şiştiğinden gözümden kaçmış. Biraz uykusuzum da. :scared:

Yazı geldi az önce bize ilçeden. mss.meb.gov.tr ya da e-okul1.meb.gov.tr adreslerinden giriş yapın e-okula diyor. Ama ben hala giremiyorum o ayrı :?

tüm işlerimi geçen haftadan bitirmenin bir rahatlığı var içimde burası Türkiye galiba yavaş yavaş tecrübe kazanıyoruz. :D

en kötüsü de böyle bir sisteme alışmak. Bundan sonra 1 ay kala bütün karneler basılır artık. Böyle geri kalmış bir ülkede olduğum için utanıyorum artık. Papatya falı gibi açılıyor kapanıyor, açıldı mı çıktı da alamıyoruz gerçi.
Bu arada akp zihniyetli müdürüm meb i haklı bularak, bu kadar yüklenilirse çöker tabi dedi. Youtube niye çökmüyor cevabıma ise, youtube ye e okul kadar giren var mı ki diye sorarak ben şoka uğrattı, kaçtım lab a.

geldi bi ara tüm sınıfların raporunu vermedi tek tek alabildim ama yalnızca 4 sınıf alabildim :cry:

betl' Alıntı:
Yazı geldi az önce bize ilçeden. mss.meb.gov.tr ya da e-okul1.meb.gov.tr adreslerinden giriş yapın e-okula diyor. Ama ben hala giremiyorum o ayrı :?

hocam allah razı olsun. sayende herşeyin pdf ini aldım. Neredeyse yarım saat içinde.... bende tavsiye ediyorum.....e-okul1.meb.gov.tr :++:

braddock26' Alıntı:
betl' Alıntı:

hocam allah razı olsun. sayende herşeyin pdf ini aldım. Neredeyse yarım saat içinde.... bende tavsiye ediyorum.....e-okul1.meb.gov.tr :++:
HOCAM BEN GİREMİYORUM e-okul1.meb.gov.tr BU SİTEYE

hocam bende de şu an rapor ekranı var müthiş hızlı.Ana ekranda 10 dakika işlem yapmadığınızdan kesildi dedi. Şimdi giriyorum bendede o siteye girmiyor :S
Bir yandan da ama ekran raporlarındayım müthiş hızlı..
Ben dediğim gibi kaydettim hocam Allah size sabır versin....

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri