e-okul - bir soru- şube değiştirme

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Daha önce sınıf birleştirme işlemi yapmış olan tecrübeli hocalarımızın bilgilerine ihtiyacım var.

3 şube olan 7. sınıfları 2 şube yapmamız gerekiyor. Şöyle özetleyeyim: 7C sınıfının öğrencilerini 7A ve 7B'ye paylaştıracağız. Ama ben daha önce bunu yapmadım e-okulda. Hangi bölümden ve nasıl yapmam gerekiyor?

Öğrenci işlemlerinden direk öğrencilerin sınıfını değiştirip kaydetmeyi denedim ama kaydet butonu aktif değil...

Not: Bu Müdür Yardımcısı'nın işi diye yorumlar yapmak gereksiz. Müdür yardımcımız emekli ve daha yenisi atanmadı.

Re: e-okul - bir soru

sinir oldum, ne yapsam olmuyor... :cry: :cry:

Daha önce öğrencilere şube değişikliği yapan yok mu gerçekten arkadaşlar ?

hocam e-okula kurum adı ve şifresiyle giriş yapın öncelikle. sonra öğrenci işlemlerine girin. burada öğrenci bilgileri penceresinden sadece sınıf ve şube girerek arama yaptırın. gelecek olan listeden öğrencileri sırayla seçip şubesini değiştirip kaydet butonuna basın. kolay gelsin.

mdeniz06' Alıntı:
hocam e-okula kurum adı ve şifresiyle giriş yapın öncelikle. sonra öğrenci işlemlerine girin. burada öğrenci bilgileri penceresinden sadece sınıf ve şube girerek arama yaptırın. gelecek olan listeden öğrencileri sırayla seçip şubesini değiştirip kaydet butonuna basın. kolay gelsin.

hocam söylediğiniz gibi yaptım daha önceden de ama kaydet butonu aktif değil :(

Şu an 1. sınıfa kayıt, nakil işlemleri ve şube değiştirme işlemleri aktif değil. 13 Eylül tarihinden sonra bir daha deneyin.

kadir54' Alıntı:
Şu an 1. sınıfa kayıt, nakil işlemleri ve şube değiştirme işlemleri aktif değil. 13 Eylül tarihinden sonra bir daha deneyin.

öyla yapacağız artık hocam, çare yok... sözde 1 Eylül'den sonra başlayacaktı nakiller ama nerde... işin yoksa velilere laf anlat :)

Geri