E-Okul Cuma günüde açılmazsa gazete manşetleri nasıl olur?

Kodla Büyü
Öğrenciler Oyuna Gelmedi!

Ergenekon tarafından e-okul sabotaj edildi, maksat halkı hükümete karşı kışkırtıp, darbe ortamı yaratmaktı. Ama oyunları tutmadı, sağduyulu öğrenciler tertibi hemen anladılar. Gözyaşları içinde "karnem hükümete feda olsun" dediler... :mrgreen:

mydonoz' Alıntı:

Ergenekon tarafından e-okul sabotaj edildi, maksat halkı hükümete karşı kışkırtıp, darbe ortamı yaratmaktı. Ama oyunları tutmadı, sağduyulu öğrenciler tertibi hemen anladılar. Gözyaşları içinde "karnem hükümete feda olsun" dediler... :mrgreen:
Allah iyiliğinizi versin hocam. Sabah sabah iyi güldüm, Allah da sizi güldürsün! :puhaha:

mydonoz' Alıntı:

:D :D :D

Gelişmeler :mrgreen:
Karnelerin basılmasını uygun görmeyen muhalefet, MEBBİS e yaptığını başvuru sonucu karnelerin basılmasını durdurdu!
Muhalefeti destekleyen isyankar öğrenci grupları ile, hükümet destekçisi öğrenciler arasında çatışma! (kalem ve cetveller havada uçtu.)
Hükümet destekcisi öğrencilerden açıklama: Kopya vermediğimiz için isyan ettiler.
Muhalefeti destekleyen öğrencilerden açıklama: Öğretmenler torpil geçti! Karneler sözlü notları yükseltilerek yeniden basılsın.
BilgisayarBilisimde bir başlık: Müdürüm karnelerin basılmasını benim engellediğimi düşünüyor! YARDIM

Karne Açılımı Yapılacak

bu arada ya burada yazılan senaryolardan biri doğruysa

E-okul da ergenokon şüphesi. Ergenokon adlı yapılanmanın MEB serverlarına sızarak e-okulu çökertmek için 2002 den beri (tarihe dikkat) bu eylemin peşinde oldukları, yakalanan iki kişiden e-okul veli bilgilendirme web adresinin yazdığı kağıtlar çıktığı, yakalananların bu kağıtları bir bardak suyla yutmaya çalıştıkları (millet yutar zaten).... ayrıntılar sayfa 15'de diye devam edebilir.

Ergenekon tarafından e-okul sabotaj edildi, maksat halkı hükümete karşı kışkırtıp, darbe ortamı yaratmaktı. Ama oyunları tutmadı, sağduyulu öğrenciler tertibi hemen anladılar. Gözyaşları içinde "karnem hükümete feda olsun" dediler...

:puhaha: :puhaha: :puhaha:

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
Gelişmeler :mrgreen:
Karnelerin basılmasını uygun görmeyen muhalefet, MEBBİS e yaptığını başvuru sonucu karnelerin basılmasını durdurdu!
Muhalefeti destekleyen isyankar öğrenci grupları ile, hükümet destekçisi öğrenciler arasında çatışma! (kalem ve cetveller havada uçtu.)
Hükümet destekcisi öğrencilerden açıklama: Kopya vermediğimiz için isyan ettiler.
Muhalefeti destekleyen öğrencilerden açıklama: Öğretmenler torpil geçti! Karneler sözlü notları yükseltilerek yeniden basılsın.
BilgisayarBilisimde bir başlık: Müdürüm karnelerin basılmasını benim engellediğimi düşünüyor! YARDIM
:+1: :+1: :+1:

E-okul'a saldırı olduğu yalanlandı.
Baykal yaptığı açıklamada müdürlere "patatesler" ithamında bulunarak, karnelerin çıkarılamamasının Hükümet'in atadığı sahte müdürlerin karne çıkarmaktan aciz olduklarını vurguladı.

Başbakandan E-okul açılımı
Başbakan Erdoğan e-okul ile ilgili olarak şunları söyledi: E-okul açılsın, öğrenciler ağlamasın. Sorumluları çalışmalarına son hızla devam etmeleri konusunda uyardık, gece-gündüz çalışıyorlar. Müdürlerimizi ve velilerimizi sağ duyuya çağırıyoruz.
Öte yandan muhalefetten konuyla ilgili açıklama gecikmedi: Erdoğan'ın sağ duyu sözüyle milleti kamplaştırmaya yönelik bir uğraşı içinde olduğu vurgulandı.

Tarih bunu da yazar.Orta öğretim kurumları için bir 6 kasımın seneyi devriyesinde hizmete giren e okul çöktü...
Kadıköyde galibaiyet yüzü göremeyen gs li futbolculardan şüpheleniliyor.Soruşturma devam ediyor.

yeni çıkan yasaya göre elektronik ortama güven olmayacağı ortaya çıkmış ve kadroya daha çok öğretmen alınarak karnelerin bundan sonra elde yazılmasına karar verilmiştir. Bütün milli eğitim camiasına duyurulur.

yeni alınan bir karara göre bundan sonra karneleri formatörler doldurucak, herkese hayırlı olsun... :p :scared:

Geri