e-okula giremiyorum

Kodla Büyü

banueren

Aktif Üye
arkadaşlar bilgiayarımdan e-okulu açamıyorum sorun ne olabilir yardımcı olabilir misiniz. ayrıca ie7 yükledim ama giriş sayfamı bir türlü değiştiremiyorum. şimdiden teşekküler

yok arkadasım olmuyor bende giremiyorum indirdim olmuyor eokulda guvenlik kodu gozukmuyor nedense acaba

Sanırım Milli Eğitim öğrenci ve öğretmenler yüklenmesin diye öğrencilere kapıyor. belki sistem karışıp öğretmene de kapanmış olabilir

bende e okul açılıyor.Not girişi yaptığımda güvenlik kodu hiç değişmiyor.Her seferinde aynı güvenlik kodu çıkıyor.Kayıt yapamıyorum.Bu sorunu nasıl çözeriz.

Firefox kullan. ben tüm girişleri firofox ile yapıyorumm bir sorunla karşılaşmadım hem daha hızlı açılıyor :D

Firefoxla çözülücek iş değil.Ya bir sorun var(Olsaydı çoktan yaparlardı) deilse bilerek kapatıyolar yüklenme olmasın diye

CroCoDyIIe' Alıntı:
ben şahsen hala giremedim.aynı güvenlik kodu değişmiyo!

güvenlik kodunun solundaki (veya sol alt kısmındaki) bastonlu adam resmimim üzerine tıklayarak, kodu sesli olarak dinleyip girmeyi deneyin

Selam arkadaşlar e-okula girememe gibi bir sorunla karşı karşıyayız her zaman ki gibi türk zekası olarak alternatifler üretilmeye başladı.Ortalama 3 günden beri internette araştırma yapıyorum ve bu soruna çözüm buldum.Arkadaşında dediği gibi rakamların yaındaki bastonlu adama tıklayınca o size rakamları söylüyor.Fakat arkadaş söylemeyi unutmuş bunun için yazılımınızın tam olması gerekir şu iki yazılımı bilgisayarınıza alıp kurarsanız rahatlıkla e-okula girebilirsiniz.
1)Jawa nın son sürümü orjinal sitesinde temin edin
2)Quicktime player googleden yazınca çıkıyor bunları indirince olayınız tamam olacaktır bastonlu arkadaşa basınca rakamları o size söylecektir.
Bu açıklamayı e-okulun resmi sitesinde yaptım hemen yayında kaldırdılar.Amacım yardımcı olmak şimdiden teşekkürler

arkadaşlar geçen haftadan beri okuldan e okula ve mebsis e giremiyoruz. diğer sitelerde sorun yok evden e okula giriliyor. Sizlerde durum nasıl.
yukarıdaki arkadaşlar açıklamış ama bizde e okul sayfası hiç açılmıyor.

e-okul, mebsis, ve tüm okul siteleri (meb.k12.tr) giremiyoruz. side durum ne arkadaşlar.
bu meb hattından aman geldi ya..

meraba. ben e okula girebiliyorum ancak notları yazdıktan sonra kaydetmeyip sayfadan atıyor. aynı bilgisayarla başka bir internet bağlantısından girdiğimde sorun çıkmıyor. kendi bağlantımdan girebilmek için ne yapabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sisteme girebiliyorum ama kurum işlemlerine girmek istediğimde sistemden atıyor (tekrar login istiyor)

Ben her şeyi indirip kaydettim.Bizim MEB'in işi belli olmaz.sabah gider basarım karneleri..(zaman kaybetmeden sizde kaydedin bence yarın dan itibaren yoğun olur.....)

Geri