E-Okuldan Nüfüs Kayıt Örneği

Kodla Büyü

saido

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar e-okul sisteminden öğrencilerimizin nüfus kayıt örneği nasıl alınıyor.Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Tşkler.

Nüfus Müdürlüklerine yazı gitmiş öğrencilere nüfus müdürlüğünden verilmez diye...Kendi sisteminizden alın diyorlar...O da nasıl oluyor kimsenin bilgisi yok.

Var Hocam,
Öğrenci işlerinden okul no ile sorgulama yap ve öğrenci bilgileri geldiğinde RAPORLAR kısmına tıkla.

ewt hocam bende bugün gördüm...Öğrenci belgesi verdiğimiz raporlar bölümünde Nufüs Kayıt örneği var...Buradan verebiliyoruz...Tşkler

Hocam şaşırdım hemen müdür yardımcısını aradım onunda haberi yokmuş, dediğiniz gibi öğrenci belgesi verilen kısımda yeni yazısıyla nufüs kayıt örneği yazıyormuş. yani verebiliyoruz. gerçekten güzel bir uygulama. ancak müdür yardımcılarına hayırlı uğurlu olsun diyelim. 8)

ali135' Alıntı:
Hocam şaşırdım hemen müdür yardımcısını aradım onunda haberi yokmuş, dediğiniz gibi öğrenci belgesi verilen kısımda yeni yazısıyla nufüs kayıt örneği yazıyormuş. yani verebiliyoruz. gerçekten güzel bir uygulama. ancak müdür yardımcılarına hayırlı uğurlu olsun diyelim. 8)

sana da kolay gelsin ali hocam sen de ugraşırsın artık

iyi oldu mu desem kötü mü oldu desem..
özellikle bursluluk başvuru döneminde velilere zahmet oluyordu hep..

PYBS başvuruları başladığı için tekrar eklemişler bu raporu.

nüfus kayıt örneği eokuldan alınıyordu kalmış linki bursluluk başvurularında eskiden eokuldan alıyordu.Şimdi kalkmış nasıl olacak biliyormusnunuz.

Nüfus kayıt örneği sadece gerekli durumlarda açılıyor. Öyle zırt pırt kayıt örneği alınmıyor. Bursluluk başvurusu için henüz açmadılar. Bugün yarın açılır.

Bu gün açıldı ama nüfus müdürlüğü ile bağlantıda sorun olduğu için tekrar kapatıldı. Yarın açılacakmış.

Henüz açılmadı kayıt örneği hala alınamıyor.. Bugün yarın açılır inş.

Geri