E.T. Faz 2 devam etmeyecek mi?

Kodla Büyü

tahres48

Üye
Okulumuz ortaokul olarak faz 2 ye dahildi. Alt yapı kuruldu ama bir türlü akıllı tahtalar gelmedi ve bir kaç gün önce gelen habere göre okulunuz proje kapsamından çıkarılmıştır ve kurulum yapılmayacaktır denildi. Bir kaç yeri aradım ama net bir bilgi alamadım. Nasıl böyle bir şey yapılıyor anlamış değilim, böyle durum yaşayan var mı? Bu durumda ne yapmamızı önerirsiniz? :?: :verymad:

Teşekkürler Adem hocam. Bir de arkadaşlar 3. faza dahil edildiğimizi nereden görebiliriz, özellik olarak faz 2 tahtalardan farklı mı olacak? Biidiğime göre faz 2 ler bittikten sonra internet verilecek bizim faz 3 olursa bunların bitmesini beklememiz gerekecek herhalde.

altyapı ile et ler birbirinden bağımsız süreçler fibernet gelir sonra tahta gelir sorun değil. faz3 te olduğunu BT il koordinatörünüzden doğrulatabilirsiniz. hem il hemde bakanlık takip ediyor merak etmeyin.
3. faz daha iyi olacağı kesin. bakanlık 3.faz tahtaların nasıl olması gerektiği ile ilgili görüş toplamıştı. ihale yapıldı mı emin değilim. yapılmamıştır cünkü belli vestel :D şartnameyi görmedim diyeyim. vestele şartname verilir bu tahtalardan istiyoruz denir.

Geri