E.T. Win10 yapı1511 Faz1 ve Faz2 için | yeni

Kodla Büyü
okoyun' Alıntı:
ademola' Alıntı:
okoyun' Alıntı:
bu imageı kurdum. herşey güzel çalışıyor. ama ses yok. galiba ses kartını tanımamış. driverını verecek arkadaş var mı?

d sürücüsünde driver olması lazım. amd olanlarda böyle bir sıkıntı olmuş sanırım.

BEN D SÜRÜCÜLERİNİ ÖNCEDEN YANLIŞLIKLA FORMATLAMIŞIM. SİZ DE VARSA EKLER MİSİNİZ.?
bendekiler intel maalesef. başka tahtanızdan alın amd olan. yada internetten indirebilirsiniz
http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

ademola' Alıntı:
okoyun' Alıntı:
ademola' Alıntı:
okoyun' Alıntı:
bu imageı kurdum. herşey güzel çalışıyor. ama ses yok. galiba ses kartını tanımamış. driverını verecek arkadaş var mı?

d sürücüsünde driver olması lazım. amd olanlarda böyle bir sıkıntı olmuş sanırım.

BEN D SÜRÜCÜLERİNİ ÖNCEDEN YANLIŞLIKLA FORMATLAMIŞIM. SİZ DE VARSA EKLER MİSİNİZ.?
bendekiler intel maalesef. başka tahtanızdan alın amd olan. yada internetten indirebilirsiniz
http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

teşekkürler. peki acronis ağdan bu imageı yükleyemez mi?

as.kaya' Alıntı:
evet benimde d de driver bulamadım.olan varsa eklerse sevinirim
hocam aygıt yöneticisinde sorunlu driver görünür, kaldır deyip sayfayı yenilerseniz kendisi yuklemesi lazım.

2. Faz da kurulum yaptım gayet güzel çalıştı. Lisanslamada da sorun yok. Daha önceki win10 imajında biostaki lisansı kabul etmiyordu. Bu yapıda kabul etti. Elinize sağlık teşekkür ederim.

fbby' Alıntı:
2. Faz da kurulum yaptım gayet güzel çalıştı. Lisanslamada da sorun yok. Daha önceki win10 imajında biostaki lisansı kabul etmiyordu. Bu yapıda kabul etti. Elinize sağlık teşekkür ederim.

sonunda 1511 in farkını gördük, biosdan okuduğunuz 8.1 lisans numarası ile etkinleştirdiniz dimi hocam yanlış anlamadım :)

siz serinoyu elle mi girdiniz yoksa 1 2 kez yeniden başlatınca kendisi mi okudu.

faz1 içinde deneyen biri çıkar inş. benim tahtaların hepsi hali hazırda w10 olduğu için deneyemiyorum.

Ben kendim öğretmenler odasındaki tahtaya gerekli programları yükleyip kaldırdıktan sonra windows 10 yaptım ve imajını aldım. Başka bir tahtaya yükledim ama lisans sorunu yaşıyorum. Nasıl düzeltebilirim yada kendi kendine düzelir mi?

dijireis79' Alıntı:
Ben kendim öğretmenler odasındaki tahtaya gerekli programları yükleyip kaldırdıktan sonra windows 10 yaptım ve imajını aldım. Başka bir tahtaya yükledim ama lisans sorunu yaşıyorum. Nasıl düzeltebilirim yada kendi kendine düzelir mi?

hocam tahtalarınız faz1 mi 2mi.
yaptıgınız guncelleme sonucu windows versiyonunuz ne oldu çalıştıra winver yazıp kontrol edebilirsiniz. yapı 10240 mı yapı 1511 mi ?
1511 ise win8.1 etkinleştirme anahtarı yani serinosu ile etkinleşir.

10240 için gatherosstate yapmak gerekiyordu. ilk sayfada yazılanları inceleyin lütfen.

burdaki imaj intel işlemciler için ama amdyede kurulabiliyor kurduktan sonra amd chipset kuruyorsunuz ekran ses düzeliyor

microsoft edge yerleşik yönetici hesabı nedir hocam. admin oturumunda kullanıcı kılavuzunu açarken bu hatayı verdi. yardımcı olur musunuz.?

okoyun' Alıntı:
microsoft edge yerleşik yönetici hesabı nedir hocam. admin oturumunda kullanıcı kılavuzunu açarken bu hatayı verdi. yardımcı olur musunuz.?
bunu microsoft a sormak lazım :)
edge internet explorer in evrimleşmiş hali. yerleşik yönetici hesabı ise bizim administrator. pdf dosyaları edge ile mi açtınız.

ademola' Alıntı:
okoyun' Alıntı:
bunu microsoft a sormak lazım :)
edge internet explorer in evrimleşmiş hali. yerleşik yönetici hesabı ise bizim administrator. pdf dosyaları edge ile mi açtınız.

BU administrator oturumu ile bir şey galiba. atak kurmak o oturama geçtim. admin oturumunda bu hatayı veriyor ama ebaadm oturumunda bu hatayı vermiyor. admin oturumunu kapattım bu seferde atak arıza verdi. kontrol ediyorum.

Değerli hocam biz önce ebanın yayınladığı w8.1 imajını tüm 2. faz Et lere kurmuştuk daha sonra xml alıp sakladık. sonra sizin W10 yeni imajınızı kurduk ve xml'i gerekli yere kopyaladık lakin etkinleştirme olmadı hatta bir kaç kez yeniden de başlattık. ekran resmini de ekliyorum. Sıkıntı nedir bir fikriniz var mı? yoksa biosdan serial alıp deneyelim mi?
A63jjv.jpg
[/url][/img]

elektrosercen' Alıntı:
Değerli hocam biz önce ebanın yayınladığı w8.1 imajını tüm 2. faz Et lere kurmuştuk daha sonra xml alıp sakladık. sonra sizin W10 yeni imajınızı kurduk ve xml'i gerekli yere kopyaladık lakin etkinleştirme olmadı hatta bir kaç kez yeniden de başlattık. ekran resmini de ekliyorum. Sıkıntı nedir bir fikriniz var mı? yoksa biosdan **** alıp deneyelim mi?
A63jjv.jpg
[/url][/img]
Ürün anahtari değiştir deyip biosdan okudugunuzu yazarmısınız. Faz2 de hicbirsey yapmadan otomatik etkinleştirme yapıyormus deneyenler var.

hocam ben biosdan okuduğum anahtarı yazdım etkinleşti. fakat xml de atmıştım şimdi xml atmadan deneyeceğim sonucu yazarım

elektrosercen' Alıntı:
hocam ben biosdan okuduğum anahtarı yazdım etkinleşti. fakat xml de atmıştım şimdi xml atmadan deneyeceğim sonucu yazarım
teşekkür ederiz hocam. bizler için bu tecrübeler de çok önemli :) faz 1 tahtanız var mı deneyebilir misiniz. faz2 için biosdan okuyup etkinleştirenler var. 1 için olumsuz sanırım 1 arkadaş faz1 de olmadığını söyledi.
sizden ricam şunu dener misiniz: xml alın saklayın ama hiç yüklemeyin pc ye bios dan key de girmeyin... kendi kendine bios u okuyup etkinleşmesini bekleyin, 1 saat arayla birkaç kez yeniden başlatın yada 1-2 gün geçsin olmazsa biosdan okur seri girersiniz yada xml atarsınız.

xml kesin bir yöntemdir.

Evet biosdan aldığım anahtar ile xml atmadan etkinleştirdi. orjinal ürün kullanıyorsunuz mesajı geldi :++: Faz1 tahta yok malesef. bekleyerej kendi kendine etkinleştirmesini de dener yazarım hocam

Faz2 tahtanın birinde xml dosyasını alamadım. Sorun ne olabilir acaba? Gerek yok deniliyor faz2 için ama ben yinede ne olur ne olmaz diye xml alıyım demiştim.

ademola' Alıntı:
ayhankesicioglu' Alıntı:
adem hocam diğerini indirmiştim ve kurdum. Bu yeni yüklemenizi de indirmeme gerek varmı?
Ne farklılıklar var arkaplan dışında?
bence gerek yok hocam güncelleme yapıp devam edin..
1511 bu sp1 gibi bişey biliyorsunuz. öncekine güncelleme olarak da geliyo zaten :)
1. bunun lisans desteği daha iyi ilk defa yukleyecekler için. w7 ve w8 serinumarası ile aktive oluyo
2. pardus boot menuye eklendi faz1 için.
3. duvar kağıdı fatih karatahta ve değişebiliyo siyah değil :D
4. ayarlar > cihazlar >yazma desteği açık.
5. epic pen güncellendi

ilkkez indirecekler bunu indirsin ama sizin ihtiyacınız yok bence. birde burada acronisin dokunmatik desteği var onu ayrıyeten indirebilirsiniz menüye ekleyebilirsiniz.
image-dvd-ve-cd-image-programlari-f103/acronis-true-image-2016-dokunmatik-destekli-t147402.html

hocam dediğiniz gibi eskisini kullanmaya devam ediyorum. 1511'e güncelledim. arkaplan sorununu düzelttim. epic pen güncelledim ve yazma desteği ekledim. Teşekkürler

ayhankesicioglu' Alıntı:
ademola' Alıntı:
ayhankesicioglu' Alıntı:
adem hocam diğerini indirmiştim ve kurdum. Bu yeni yüklemenizi de indirmeme gerek varmı?
Ne farklılıklar var arkaplan dışında?
bence gerek yok hocam güncelleme yapıp devam edin..
1511 bu sp1 gibi bişey biliyorsunuz. öncekine güncelleme olarak da geliyo zaten :)
1. bunun lisans desteği daha iyi ilk defa yukleyecekler için. w7 ve w8 serinumarası ile aktive oluyo
2. pardus boot menuye eklendi faz1 için.
3. duvar kağıdı fatih karatahta ve değişebiliyo siyah değil :D
4. ayarlar > cihazlar >yazma desteği açık.
5. epic pen güncellendi

ilkkez indirecekler bunu indirsin ama sizin ihtiyacınız yok bence. birde burada acronisin dokunmatik desteği var onu ayrıyeten indirebilirsiniz menüye ekleyebilirsiniz.
image-dvd-ve-cd-image-programlari-f103/acronis-true-image-2016-dokunmatik-destekli-t147402.html

hocam dediğiniz gibi eskisini kullanmaya devam ediyorum. 1511'e güncelledim. arkaplan sorununu düzelttim. epic pen güncelledim ve yazma desteği ekledim. Teşekkürler
çok güzel hocam, bunun imajını alın saklayın, güle güle kullanın :)

msa' Alıntı:
Faz2 tahtanın birinde xml dosyasını alamadım. Sorun ne olabilir acaba? Gerek yok deniliyor faz2 için ama ben yinede ne olur ne olmaz diye xml alıyım demiştim.
gatherosstate sınırlı kullanıcıda bile çalışan küçük bi program hocam. hiç sıkıntı yaşamadık bu konuda, faz2 için bu 1511 imajı yuklediyseniz hiç uğraşmayın hocam biosdan seri no okuyup onunla etkinleştirin. birkaç arkadaş denedi sonuç olumlu.

Adem hocama teşekkür ederiz bu çalışma için. Ben 2. faz tahtaya Windows 10 imajını sorunsuz bir şekilde kurdum. Etkinleştirme birkaç kez yeniden başlattım olmadı. Sonra Bios'dan okuyup kendim yazdıktan sonra etkinleştirme yaptı. Bence Faz 2 tahtaları kurulan okullardaki arkadaşlar, eğer hiç program falan kurmadıysanız direk bu imajı yükleyin kullanın. İçinde bütün programları arkadaşımız yüklemiş zaten. Bizim ekstradan yapacağımız bişey kalmıyor.

Geri