E-Tab 4 V Sınıf

Kodla Büyü

turkuaz45

Aktif Üye
Bugün tablet aldığı güncelleme sonrası VSınıf uygulaması yüklendi. Galiba uygulama ETab4 lere de güncellemeyle gelmeye başladı.

Desenize 2. dönem tahta_tablet ders etkinlikleri yapılacak...
Haydi hayırlısı...

adım yazıyor. Şifre istiyor. Şifremi girdiğimde ise yine şifre istiyor.
Yanlızca bir kere yetkili değilsiniz okul yönetimine başvurun diyor.
Acaba tablet dağıtılan sınıflara dersim olmadığı için mi böyle davranıyor.

BTR olanlara iş çıktı gene ayvayı yedik arkadaşlar.
Bu hale geliriz artık.

Ekli dosyalar

• 12195_560179877331048_173539520_n.jpg
    12195_560179877331048_173539520_n.jpg
    20.5 KB · Görüntüleme: 1,893
Tabletlerin açma kapama düğmesini bile bulamayan birine V-Sınıfı nasıl öğretecez. Bende bilmiyorum bu arada.

Rootlatanlar var bir de... Çocuk oynayamıyor,internette gezemiyorum vb. diye kimi haklı kimi haksız bir sürü sebepten.

Ben root işlemini kendi yapan öğretmene saygı duyarım. Helal olsun yapsın. Yapabiliyorsa yapsın bence bi şeyler biliyor demektir sevinirim.

arkadaşlar etab 4 lerde güncellemelerden sonra vsınıf uygulaması geldi
ama ben giriş yap dediğimde ilk başta kısa süreliğine 'bu tablet herhanfi bir öğrenci / öğretmen ile eşleşmedi' yazıyo
sonra şifre ekranı geliyo ve şifreyi girip giriş e tıklayınca da yine kısa süreliğine
"giriş bilgileriiz kontrol ediliyor" yazıp yine şifre ekranına atıyo beni
NASIL ÇALIŞTIRACAZ BU VSINIFI BİZ???????

Etab4 infoline mdm olanlar (şu kalkan simgeli ) güncelleme ile etab5 lere benzedi. ancak btt mdm yuklü olanlar güncelleme almıyor mu??? benimki btt güncelleme gelmiyor.

hocam güncelleme gelse ne fayda giriş yapamıyoruz. sadece masaüstünde simge var ama girilmiyo...

joomlaci' Alıntı:
hocam güncelleme gelse ne fayda giriş yapamıyoruz. sadece masaüstünde simge var ama girilmiyo...
giriliyor hocam az önce bir öğretmen arkadaş getirdi tableti BTT mdm li güncelleme geldi bu sırada bende eba marketten EBA HESABI uygulamasını indirmiştim. ( bunun etkisi oldumu bilmiyorum) derken v sınıf geldi ekrana ve tc no ile giriş yaptık örnek ders işledik.

etab4 de V sınıf çalışıyor.

v sınıfa ilk girdiğimde bende de kullanıcı bilgileri hatası verdi, halbuki aynı bilgilerle ebaya giriş yapabiliyorum. eba marketten "eba hesap" diye bir uygulama yukledim şimdi açılıyor.

Geri