e tab 5 ler niye pybs de hala yok.

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Okulumuzda 2 yıl önce etab 4 ve yakın zamanda ise tab 5 tablet dağıtımları gerçekleşti. Etab 4 tabletler pybs de görünmesine rağmen etab 5 ler hala yok. Tutanak sevkiyatını yükledik. Tabletler hala sipariş olarak görünüyor sistemde.

7Mp1EW.jpg

Sizce neden ve nereyi aramalı ya da mail atmalıyım?

Aynen gözükmüyor hala. Ancak arızaya gönderirken tablet seri no yazınca buluyor.

şimdi denedim pybs Ye gelmiş etab 5ler de artık etab 4 gibi isimden sorgulanıyor.

ademola' Alıntı:
şimdi denedim pybs Ye gelmiş etab 5ler de artık etab 4 gibi isimden sorgulanıyor.

Hocam etab5'lerin görünmesi için mail falan attınız mı yoksa kendi kendine mi göründü isimler?

aynı şekilde bizim de ilk dönemin ortalarında öğretmen tableti dağıtıldı ancak hala pybs de görünmüyor ama sadece bir öğretmenimizin tableti aktif diğerleri boşta.

zodiac' Alıntı:
ademola' Alıntı:

Hocam etab5'lerin görünmesi için mail falan attınız mı yoksa kendi kendine mi göründü isimler?

hiçbirşey yapmadım hocam yapacak bişey yok maalesef bekleyeceksiniz. sadece tabletleri ilk teslim aldığığımızda pybsye tutanağın bir kopyasını yuklemiştik o kadar.

Geri