Eba canlı sınıf oluşturma...

Kodla Büyü

kara_kediii

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. Okulumuzdaki 8. Sınıflar için Eba üzenden canlı sınıf oluşturmak istiyorum. Bir iki video izledim. Video da yöneticinin sayfasında canlı ders diye bir bölüm var. Ama bizim yöneticide böylebir bölüm yok. Bu canlı ders nasıl oluşturuluyor. Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Okulumuzdaki 8. Sınıflar için Eba üzenden canlı sınıf oluşturmak istiyorum. Bir iki video izledim. Video da yöneticinin sayfasında canlı ders diye bir bölüm var. Ama bizim yöneticide böylebir bölüm yok. Bu canlı ders nasıl oluşturuluyor. Bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

8. sınıflar için daha yöneticilere açılmadı hocam o bölüm hazırlık aşamasında .Bekleyelim...

Hocam hangi videoda izlediniz?

burda da var.

Eba uzaktan eğitim youtube kanalında. Yakında okul idareleri arar bizi bunun için.
Bu sadece yöneticinin canlı ders oluşturması,bir de öğretmenin dersi başlatması var bu adımdan sonra.

Son düzenleme:
Resmi bir yazı gelmiş sanırım. Sadece hazırlık sınıfı olan okullarda hazırlık sınıflarında kullanılacak anladım ben.

canlı ders menüsü kurum müdürünün eba hesabında gözükmüyor açılmadı mı acaba

Evet benimde merak ettiğim konu bu mobil eba uygulamasından canlı sınıfa bağlanılabilecek mi?

Videoda sadece Windows kurulum yazılımı görünüyordu. Sadede o mu var yoksa browser işletşm sistemi tanıyıp ona göre kurulum dosyası mı göstermiş belli değil

Geri